Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) lösemili çocukların tedavisi ve rehabilitasyonu için sadece lösemili çocuklara ve ailelerine ücretsiz olarak hizmet verecek bir lösemili çocuklar kenti kurmayı planlıyor. Bu merkezde Anadolu'nun çeşitli yerlerinden gelen lösemili çocukların tedavisi ve ileriye dönük eğitimlerinin yanı sıra lösemili çocukların ailelerinin ihtiyaçları sağlanan bağışlarla karşılanacaktır. Bu kent Ankara'da şehre yakın, Mehmetçik Vakfı'na ait olan rehabilitasyon merkezinin yanında kurulmak isteniyor. Tüm bina, techizat ve personel masrafları vakfa yapılan bağışlardan karşılanacaktır. Devletten ise yalnızca arazi istenmektedir. Ancak başta başbakandan olmak üzere bir çok bürokratın vaadlerine rağmen arazi konumu nedeniyle vakfa tahsis edilmemektedir. Sizce bu konuda yapılması gereken en doğru şey nedir?

%69,7Proje çok faydalı. Arazi Lösev`e verilmelidir
%23,5Farklı bir yerde bu proje gerçekleştirilmelidir
%13,4İlgilenmiyorum/Fikrim yok
%5,9Bence:
%3,4Ülkemizin böyle bir projeye ihtiyacı yoktur
%2,5Bu projenin gerçekleştirilmesi zaten mümkün değildir. Projeden vazgeçilmelidir
Ankete Katılım: 119 üye
Bu ankete oy verirken her üye en az 1, en çok 2 seçenek işaretledi
Anketi Paylaş:
Anketi 62 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

zateyani: Bu vakıf kapatılıp yerine daha çok iş yapabilecek bir vakıf kurulmalı. Vakfı elinde tutan zihniyette sorun var çünkü.
10 Mayıs 2012 . 1 üye beğendi
affan: O arazide olmuyor diye başka yerde de yapılmayacak değil ya. Ama verilmemesi de ayıptır.
11 Temmuz 2009
zemzem: tabiki de faydalı bir proje
25 Temmuz 2008
bad_lady_17: Böyle bir projeye izin verilmediğine göre bir sebebi vardır, projeye başka bir yerde devam edilmelidir
23 Temmuz 2008
yaprock-ydy: başbakan oğluna şatocuk yaptırır o arazide...
20 Temmuz 2008
siyahmasal: O araziyi başkalarına peşkeş çekmek varken neden toplumun bir yarasına deva olsunlar ki,çok şey istiyoruz biz yahu:)
16 Temmuz 2008
quartz: bu çok güzel bir düşünce ama neden ankara? bence deniz kenarı havası suya güzel bir kıyı şehri daha uygun olmaz mı? gri ankara nın griliği içinde çocuklara ailelere kasvet mi verilmeye çalışılıyor.(belki ben ankara yı sevmiyorum ondan böyle diyorum) böyle büyük bir çalışmanın kendi rehabilitasyon merkezini kendi içinde kurması gerektiğini çocukların bu şekilde tedavilerine devam etmeleri gerektiğine de inanıyorum. çocuk hastaya bakış farklıdır.
7 Temmuz 2008 . Polemikleri Oku
hazel19: Çok güzel bir proje kan doğramasınlar da bir hayır yapsınlar seçim zamanı kömür dağıtmaya benzemez ya neyse..
4 Temmuz 2008
mervve: Muhtesem bir proje umarım istedikleri şekilde hayata geçirilir. Umarım bir farklılık yaratıp, insan olduklarını hatırlamamızı sağlarlar.
2 Temmuz 2008
ayazcem: Bunlar ceplerine para girmeyecek işe yardım etmezler...Süper müslümanlardır ama hayır işi falan bunlara göre değildir...Organ nakline caiz değil diyen zihniyetten sağlıksal ve mantıksal çözümler beklenemez....Velhasıl doktora bile gerek yoktur...Canı Allah verir Allah alır....
30 Haziran 2008
Anketi oluşturan üye: smyrna_hako . 26 Haziran 2008