Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Recep Tayyip Erdoğan " Biz açılım sürecinin içeriğini açıklamadan bize karşı çıkıyorlar, bize ülkeyi bölüyorsunuz diyorlar" diyor. Peki başta Erdoğan olmak üzere Akp'lilerin içeriği açıklanmayan açılım ve açılım sürecine destek istemeleri bir çelişki yaratmıyor mu?

%61,3Evet
%26,3Hayır
%9,5Bilmiyorum
%2,9Şöyle ki;
Ankete Katılım: 137 üye
Anketi Paylaş:
">
Anketi 51 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

anafor: Hehe :) Mantıklı, çelişki. Tıpkı Behzat Ç. için 'Adam 45 dakika rakı içti' deyip, Muhteşem Yüzyıl için 'Kanuni 30 yıl at sırtında koşturdu' demek gibi.
8 Aralık 2012
sol: Büyük çelişki mecliste çoğunluk olman istediğini üstü kapalı yapabileceğin anlamına gelmemeli
31 Ekim 2012
mahinur: İçeriğini açıklamadıkları açılım paketine destek istemiyorlar, çarpıtmayın. Bu içeriği toplumsal uzlaşı ile birlikte yoğuralım diyorlar. Anlayan nerde?!
10 Eylül 2012
berxay: Hayır diyorum çünkü ben açılımı destekliyorum. Tüm sorunlar demokrasi ile çözülebilir, içi boşaltılmadığı sürece açılımı desteklerim. Bu arada Akp reklamları ne böyle ya siteyi kaplamış :D Şimdi de yukarıda var Akp gençlik kolları Mustafa Ceceli Sagopa Kajmer falan yazıyor :D Noluyor pollemik.com Erdoğan burayı da mı ele geçirdi :D
6 Mayıs 2012
ozcangulay: daha oluşmuş birşey yoktu çünkü. önde gelenlerden destek istemeleri, gelin beraber yapalım açılım maddelerini demeleriydi. iyi bir işe başlayacaksınız ve bu konu hakkında büyüklerden danışma, destek istemeyeceksiniz olmazdı.
3 Mart 2011
as1908: Destek istemek için ortada bir paket olması gerekmez. BU anlamda bir açılım olması gerektiğini düşünen herkesin kendi görüş ve önerilerini sunarak katılımda bulunması gerekmektedir.
30 Ağustos 2010
risusx: Ülkemizi bölmeye çalıştıkları ortada. Ama ben sol partilere kızıyorum: Neden doğuya gitmiyorsunuz? Sorusu olan?
10 Mart 2010
padişah: Açılım terörü sivillerin çözme iradesi göstermesidir.
15 Ocak 2010
yalnızdeniz: Hala açıklamadılar ki?Ters tepti,yanlış yaptılar.Herşeyi ben bilirim tavrından vazgeçmediği sürece kargaları yanlış olduğu sürece bildiğimiz olacak.Yüzlerine gözlerine bulaştırdılar,gönül isterdi ki adam gibi muhalefetle,sivil toplum kuruluşlarıyla paylaşsınlar ama nerde?Muhalefete açıklamadan basına açıkladılar,şimdi çıkmış yanlış yaptık diyor Ömer Çelik gazetede.
11 Kasım 2009
keremege: Çelişkinin daniskasıdır. Zaten, açılımın içeriğini açıklamaya da gerek kalmadı artık. Teroristlerin karşılama görüntüleri ve orada yaşananlar, açılımın ne kadar endişe verici olduğunu gösterdi.
27 Ekim 2009
Anketi oluşturan üye: ayazcem . 21 Eylül 2009