Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Hürriyet Gazetesi'nde pazar günü verilen habere göre, AKP'li milletvekillerine grup toplantısında boş bir Cumhurbaşkanı aday gösterme dilekçesi imzalatıldı. Böylece Başbakan istediği ismi yazarak karar verdiği aday için yüzlerce dilekçeyi TBMM Başkanlığı'na sunabilecek. Bu iddia doğru ise, kendisini demokrat olarak tanımlayan, demokrasi adına, 'Demokrasinin gereğini yaptırmadılar' diyerek halktan oy isteyen AKP, gerçekten demokrat bir parti midir?

%60,1Hayır
%25,6Evet
%14,3Fikrim yok
Ankete Katılım: 203 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 85 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: Başlarındaki adam ne isterse o olur. Kabul etmeyen de istifa eder.
4 Eylül 2014
affan: Bu iddia doğru ise değildir. Lakin bu iddia doğru mudur?
17 Ağustos 2010
Held: Basbakana göre demokrasi amaclarina ulasmak icin bir aractir.Bu sözü söyleyen bir liderin partisi demokrat olamaz.Ayrica hazimsizlik sorunu yasayanlarin, muhalefete tahammül edemeyen,muhalif gördügü herkesi Ergenekon zanlisi ilan eden bir zihniyet demokrat olamaz.
2 Haziran 2009 . Polemikleri Oku
fidem: Çok şaşırmalı ve hayrete düşmeli miydim bilmiyorum...
5 Haziran 2008
quartz: konunun üstünden çok sular geçti ama ümmetçi partide boş kağıda çok imza attırılmıştır haberimiz yoktur. daha geçen muhalefet el kaldırıyor diye kendi sundukları tasarıya red oyu veren bir topluluktan bahsediyoruz.
10 Mayıs 2008
dpd06: Hürriyet Tayyip abisini kızdıracak bu haberi nasıl yapmış??Aydın doğan ın ertuğrul özkök ün bu haberin çıkacağndan haberi yokmuş galiba
29 Nisan 2008
eoktay75: Sadece o mu bakanlarında istifa dilekçeleri tayyip in cebinde
14 Mart 2008
ekinox: adamların demokrasiden anladıkları buysa ben artık demokrasiye filan inanmıyorum...
17 Şubat 2008
polox: kesinlikle hayır demokrat falan değiller.hatta dikta- faşist bir parti..
30 Ocak 2008
Mavi_sakal: Doğruluğu meçhul bir haberi anket yapmak ne kadar etik peki? Kaldı ki hürriyet gazetesi kadar yalan dolan haber yapan bir gazete daha belki yoktur. Böyle birşey yapılmışsa demokratik birşey değil elbette ama meçhul bir haber sunularak Ak partinin demokratlığını tartışmamız saçma. Ayrıca Ak parti demokrat bir partidir.
22 Ocak 2008
Anketi oluşturan üye: gaffur . 13 Ağustos 2007