Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KANTAR: Sakaryaspor mu, Kocaelispor mu?

%38,5Sakaryaspor
%33,3İlgilenmiyorum / Fikrim yok
%28,2Kocaelispor
Ankete Katılım: 39 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 4 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

satisfaction: Futbolcu diyarı Sakaryaspor Tatangalar
19 Kasım 2012
aydınlıkk: 2012-2013 sezonu itibariyle Sakaryaspor 2. Lig'de, Kocaelispor ise 3. Lig'de mücadele ettiğinden dolayı, takımların geçmişine bakarak tercihte bulunmak gerekmektedir.. İki takıma da aynı mesafede olmama rağmen yine de 'Sakaryaspor' diyorum...
16 Kasım 2012
ayazcem: 2 sene önce oynanan maçta maçın skoru 4-1 Sakarya lehine iken Kocaeli'nin plakasını çağrıştırdığı için Kocaelili futbolcu kendi kalesine gol atmıştı.Dünya gündeminde de yer buldu olay.Demirspor olarak Kocaelispor ile maçlarımız çok dostça geçer.Birbirimizi iyi ağırlarız.Hatta Kocaelinin kötü günlerinde deplasmana gittiğimizde "Sensiz bir lig olmaz olsun Kocaeli" pankartı da açtık.Sakarya ile de pek anlaşamayız,sevmeyiz de:)
16 Kasım 2012
ibrahimpekin: Öncelikle; her ikisi de süper ligde daimi olarak görmek istediğim ekipler olmuştur her zaman. Geçmişleri, Türk futboluna katkıları tartışılmaz bu iki ekibin. Sakarya hele tam bir futbolcu yuvası. Kararsız kaldım ama Kocaelispor'dan çok çekmişizdir, Sakaryaspor diyorum, Bülent Uygun ve Aykut Kocaman'ın memleketi olmasına rağmen.
15 Kasım 2012
bjk1903: Her iki takım da benim için bir şey ifade etmiyor. Aralarında benim bilmediğim çok önemli bir rekâbet veya kıyaslama yapılacak başka bir husus yok ise böyle bir anketin neden yapıldığını ve onaylandığını da anlamış değilim.
15 Kasım 2012
pinokyo: Sakaryaspor'un kuruluş çalışmaları sürerken kulübün forma renklerini konuşuyorduk.O sırada şehrin popüler avukatlarından Zerrin Batmaz'ı gördük.Zerrin Hanım yeşil ipek bluz ile siyah bir etek giymiş, önümüzden geçiyor. Hepimizin gözü üzerinde. Ne güzel bir renk armonisiydi öyle.Ali Necdet, ‘Ethem, Zerrin Hanımın üzerindeki renklerin enfes uyumuna bakar mısın? Renk problemini de çözdük galiba‘ der.
14 Kasım 2012 . 1 üye beğendi
berxay: İkisinin de hayatıma hiçbir etkisi yok. Sakarya mı Kocaeli mi diye sorulsa belki daha etkili olurdu.
14 Kasım 2012
anafor: Vatan millet Sakarya'dan ötürü Kocaeli olsun, zira ikisinin de anlamı yok gözümde.
14 Kasım 2012
Anketi oluşturan üye: skolays . 14 Kasım 2012