Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Okullarda okutulan fen bilgisi ve biyoloji kitaplarında Darwin'in evrim teorisi mi, yoksa her canlının ayrı tür olarak yaratıldığını anlatan yaradılış görüşü mü okutulmalı?

%39,2Yaradılış görüşü
%27,5İkisi de anlatılmalı, öğrenci seçimini kendi yapabilmeli
%18,9Evrim teorisi
%14,4Her ikisi de eşit ölçüde okutulmalı
Ankete Katılım: 222 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 96 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

as1908: Her görüş, savunucularının ileri sürdüğü ve genel kabul görmüş delillerle anlatılmalıdır.
10 Mayıs 2013
yasofeto: Yaradılışçılar iyi kötü evrimcilerin sorularına cevap verebiliyor. Ama evrimciler hala bazı soruları cevaplayamıyor.
17 Haziran 2012 . 1 üye beğendi
keremo: İnsanlar bu tür konularda serbest bırakılmalı. İkisi de tüm detayları ile anlatılmalıdır.
9 Mayıs 2012
zateyani: Öğrenciye dedelerinin maymun olduğunu söylemek ne kadar akıllıca bir şey? Bu sorunun cevabı da şu cümlede mevcuttur: Maymunlarda zaten akıl yoktu.
18 Nisan 2012 . 1 üye beğendi
Blase: Yok daha neler! Yaradılışın bilimsel hiçbir yanı yok,tamamen inanıp inanmamakla ilgili,gökten inme şeyleri Fen dersinde okutacak değilsiniz herhalde!
4 Ağustos 2011 . 1 üye beğendi
padişah: Yaratılış bir teori değil inanıştır.Evrim kanunlaşamamış, kurallaşamamış bir teori, nazariye, teorem, kuramdır.Yani ispatlanmamış, deneyle tekrarlanamamış, bilimsel olmayan belli görüştekilerin psikolojik etkilerle zoraki okuttukları bir safsatadır.Evrime inanmayanlara gerici diyorlar üstelik.Evrime inanacağıma yüz kere gerici olmaya razıyım!
17 Ocak 2010 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
alifirat: Tabiki evrim teorisi
31 Ocak 2009
pinokyo: Okutulmalı ama nerde bizim ülkemizde aksine bu konu hakkında yayın yapan siteleri kapatıyorlar
14 Kasım 2008
zerrin_367: ben evrim teorisine inanıyorum ne kadar inanmayanlar olsada.çünkü insanların solucanla hiçbir alakası olmadığı halde insana 2. benzeyen hayvandır
12 Temmuz 2008
ringless: gerçek olan evrim teorisidir yaradılış senaryosu saçmalıktır..hiçbişeyi açıklayamayan dinciler ne sorulsa tanrı yarattı deyip işin içinden çıkıverirler...aslında hiçbişeyi açıklamazlar oysa herşeyi açık açık anlatan evrim teorisine çamur atıp dururlar...evrim her gün çevremizde gerçekleşirken nası çıkıpta yaratılış derler bilmem...hem ayrıca gariptir ki yaradılış ve evrim birbirlerini de terslemezler...tanrı evrimi o da canlıları yaratamaz mı...misyoner tarikatçıların tuzağına düşmeyin araştırın
1 Temmuz 2008 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: hguven87 . 23 Şubat 2006