Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Futbolda siyaset son zamanların en çok tartışılan konularından. Futbol maçlarında siyasi sloganların atılmasına karşı olanlar varken, tribünlerde siyasi sloganı ve de Emre Belözoğlu'nun R4bia işareti yapmasını destekleyenler de var. Peki siz hangi görüştensiniz?

%51,8Futbolda siyaset olmamalı
%25,0Futbolda siyaset olmalı
%17,9Şöyle ki;
%5,4İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 56 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 2 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Sporunu yap geç...Ne bu yalakalık falan...Ya Allah yetenek vermiş sen de işlemişssin,üstüne koymuşssun işte...Daha neyin yaranması bu...
22 Aralık 2018
pinokyo: Futbol hayatın en içinde olan bir şey. Güncelden etkilenmesi normal ama tek bir görüşe müsahama göstermek pek adil değil.
23 Şubat 2018 . 1 üye beğendi
yasofeto: Rabia işareti bir siyasi simge değildir. Ak Partili değilim ama oradaki insanlık zulmünü ve darbeyi göremeyecek kadar da kör değilim.
29 Eylül 2013 . 1 üye beğendi
fasli: Rabia işaretinin mesajı yurt dışına gider, ama ülkemizin gündemi siyasete alet edilip insanlar ayrışmamalı. Trübünlerde hükümet eleştirisi yapmak hem saçma hemde çok çirkin.
14 Eylül 2013 . 2 üye beğendi
pırıl_pırıl: Futbolcunun ve ünlülerin siyaset yapması doğru değil aslında. Fakat R4bia işareti siyasi bir işaret değil. Bu işaret sağcılığın işareti ise solcular zulmü mü destekliyor yoksa? :O
8 Eylül 2013
dpd06: Siyaset her yerde olmalı, üniversitede de futbolda da.
5 Eylül 2013
quake06: Emreyi kimse desteklemiyo uydurma..Kendi kafandan sav üretme
29 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
bjk1903: Aslında herkes biliyor ki; sadece futbol sahalarında değil Türkiye'nin her yerinde siyâset serbesttir. İstediğiniz düşünceyi söyleyebilir, propagandasını yapabilirsin. Fakat bunlar asla AKP'nin onaylamadığımı veya katılmadığı şeyler olmamalı. İşte bu benzersiz özgürlük anlayışı sebebiyle futbol dâhil her alanda AKP'yi ve politikalarını desteklerseniz ne âlâ, yok ''benim düşüncelerim farklı ve bunları söylemek istiyorum'' derseniz canınız yanar.
23 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
cptcan: Yanlız Hükümet halkı susturmak için elinden geleni yaptığından halk ta türbinler de dile getiriyor tepkilerini... Çünki taraftar gruplari resmi kurumlar değildir... Üyelerinin sayıyı net belli değildir... Hükümetin taraftar grubuna yapacağı tek şey grubun başını bir şekilde suçlayarak gözaltına almak (Çarşı). Bunu yapsa bile bu tür gruplar gidenin ardından yenilenir... Heleki köklü bir geçmişe sahipse bu taraftar grubu hükümetin işi zor...
23 Ağustos 2013
Kurtulus99: '' Emniyet dışarı! ''
23 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 18 Ağustos 2013