Anket Sitesi

Anket Sonuçları

NATO güçlerinin Libya lideri Kaddafi'ye müdahalesini doğru buluyor musunuz?

%64,2Hayır
%22,2Evet
%7,4Fikrim yok/İlgilenmiyorum
%6,2Bence;
Ankete Katılım: 162 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 53 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

grandvitara: Rahmetli oldu Kaddafi.Doğruydu.
16 Temmuz 2012
umutcul: Devletleri özgürlüğünün yanında halkların da özgürlüğü var ve bu tüm insanlığı ilgilendiriyor. Müdahale edilmese kaddafi tek başına bir devlet gibi halkına zulmetmeye devam edecekti. Bence bir yerde bu insanlara yardım etmek için böyle diktalara müdahale şart.
24 Temmuz 2011
ibrahimpekin: Başbakan Rte bu konu hakkında önce girmemeli, sonra da Libya'nın Libyalı'lara ait olduğunu tescillemek için girmelidir şeklinde şeyler söylemişti. Nato başkanı Rte olsaydı ne yapardı acaba? :D
14 Temmuz 2011
ukela: Bahaneler... Bahaneler...
12 Temmuz 2011
Önert: NATO gücü dediğiniz şey bugün için hiç bir gerekliliği kalmamış, ABD'nin askeri operasyonlarını yürüten bir emperyalist örgüttür.
1 Haziran 2011
Fatih_yaşar: Siyasettle ilgilenmeyi sevmediğim için fikrim yok.
1 Haziran 2011
servetcembar: Hep aynı hikaye işte...Bir sömürücünün elinden bir başkasına geçen ezilmiş bir halk...
1 Haziran 2011
akionta: Nato güçlerinin asıl amacı Libya'da ki petrol rezervleridir. Ne Kaddafi ne de Libya halkı umurlarında bile değil. Kısaca Amerika'nın Irak'a yaptıklarının benzeri. Ayrıca Türkiye en kısa zamanda emperyalist birliği Natodan çıkmalıdır.
19 Mayıs 2011
as1908: Batı yine kan kusuyor. Yüzyıllardır doymadılar Müslüman kanına. Her fırsatta saldırıyorlar. Sormak lazım. Kaddafi muhalifleri hangi silahlarla katlediyor. Sormak lazım. Libyaya Kaddafiden sonra hangi silahları satacaklar. Fransanın şerefsiz lideri bu işten ne kadar kazanacak ya da kaç sene daha liderliğini sürdürecek. Sormak lazım.
23 Nisan 2011
ayazcem: İki ucu sivri bıçak...Kaddafi'nin yıllardır yaptığı baskılar,acımasızlıklar hep dillerdedir...Kendi kendilerini yönetemeyen terörle beslenen ülkelerdendendir...En büyük petrol rezervidir halk fakirdir...Bu halkların ayaklanmasının falan Abd gazıyla olduğuna zerre kadar inanmıyorum...Müdahale ise bakalım ne getirecek ama Irak gibi sonuçları olmaz.
9 Nisan 2011
Anketi oluşturan üye: m.h.mansuri . 30 Mart 2011