Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Nobel Edebiyat Ödüllü yazarımız Orhan Pamuk 'Türkiye'de futbol yabancı düşmanlığı üretiyor. Fatih Terim de aşırı milliyetçi' dedi. Sizce Orhan Pamuk ne yapmak istedi?

%35,8Uzun zamandır unutulmuştu , kendini hatırlatmak istedi
%26,6Nobel Edebiyat Ödülü yetmedi Avrupa Kupası`nı da almak istedi
%18,5Türk Futbolunda ki gerçekleri göstermek istedi , güzel bir konuya parmak bastı
%9,8Her zaman ki fikir özgürlüğünü kullandı ve başına iş almak istedi
%9,2Orhan Pamuk ne yapmak istedi anlamadım / Fikrim yok
Ankete Katılım: 173 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 64 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

ibrahimpekin: Futboldaki başarısızlığımızın yabancı kuralıyla alakası yok fazla. Bunu hep söylüyorum. Terim'in aşırı milliyetçiliğinden kastı nedir bilmiyorum Orhan Pamuk'un ama şu oyuncu seçimleri konusunda hep aynı kendi adamlarına şans vermesinden ötürü ben ona futbol milliyetçisi diyorum.
13 Eylül 2014
baltam: Dikkat edersek futbolcuların çoğu da Fatih Terim gibidir. Geçmişe dönüp İsviçre maçını hatırlayalım. Orhan Pamuk hiç de yanlış bir şey söylememiş.
5 Eylül 2014
partocar: Orhan Pambik de Türk düşmanlığı üretiyor. Ona göre Türkler soykırım yapan barbar bir millet. Bunun gibilerin lafına kalırsak kendimize her gün lanet edip Avrupalılara Amerikalılara hayranlık duymamız lazım.
31 Mart 2013 . 1 üye beğendi
bjk1903: Terim'in milliyetçiliği hakkında bir şey söyleyemem. Orhan Pamuk, yakın tarihi bilmediği gibi Türk futbolunun yabancılara yaklaşımını da bilmiyor. Nasıl bir yabancı düşmanlığıysa ülkede yabancı futbolcular baş tacı edilir, Türk çocukları yerine yabancı kökenli oyuncular millî takımlarda oynar, yabancılara Türklerden en az iki kat fazla dünya kadar para verilir hatta birbiriyle kavga eden iki oyuncu futbol yaşamına aynen devam eder. Bu mudur Türkiye'deki futbolun ürettiği yabancı düşmanlığı?
22 Haziran 2012
Paroxit: Neresi yanlış bunun?
12 Mayıs 2009
dpd06: çok doğru söylemiş.kendisine çoğu konuda katılmam ama bu konuda şiddetle katılıyorum.hem aşırı milliyetçi hem de aşırı terbiyeci.osman tanburacı ya ettiği küfürler yenilir yutulur gibisinden değil.yakışıyor mu sanki?
14 Ekim 2008
goktug: Gündem'e oturmak istedi yeni kitabını tanıtmak için amacı bu.. Hem Fatih Terim aşırı milliyetçi olsaydı Aurelio'yu milli takıma çağırmazdı..
3 Eylül 2008
zlmhls: Avrupa'ya yalakalık böyle yapılırdı, yaptı.
1 Eylül 2008
bad_lady_17: Nobel ödülünden sonra sessizliğe bürünmüştü. Kendi reklamını yapmış
26 Temmuz 2008
siyahmasal: Şimdi mevzuyu soykırıma bağlar bu adam,saçma konuşuyor gibi gözüküyor ama sonra o lafların altından bir sürü pislik çıkyor,yakında yeni bir ödül alır bu yüzden...
10 Temmuz 2008
Anketi oluşturan üye: Anarsist . 6 Haziran 2008