Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Tüm itirazlara rağmen Erdoğan'ın ''isteseniz de, istemeseniz de yapacağız'' dediği Kanal İstanbul projesinin İstanbul'a vereceği zararlardan hangilerini biliyorsunuz?

%62,5Su varlıkları yok olacak
%62,5Deprem ve heyelan riskleri artacak
%62,5İklime etkisi olacak
%62,5Marmara-Karadeniz su dengesi bozulacak
%62,5Emlak ve rant projeleri yaratacak
%50,0Sazlıdere yok olacak
%50,0Tarım alanları yok olacak
%50,0Bir de şu var;
%37,5Hava kirlenecek
%37,5Hava kirliliğine bağlı hastalıklar artacak
%25,0Terkos Gölü'nün kirlenmesi hatta kullanılamaz hale gelmesinin önü açılmış olacak
Ankete Katılım: 8 üye
Bu ankete oy verirken her üye en az 1, en çok 10 seçenek işaretledi
Anketi Paylaş:

Ankete Yazılan Yorumlar

james7773424: Valla siz karşı çıkınca insanın yapası geliyor, haklı adam. Özal bunu zaten yıllar önce anladı ve bir şey yapmadan önce chp'ye bakarım; karşı çıkıyorlarsa o millet için hayırlıdır, yaparım demişti.
25 Temmuz, 22:13
arcde65: Zenginleri daha zengin yapacak...
18 Şubat, 02:26
hashasius: Şıkların çoğunun Kanal İstanbul projesi yapılmasa da insan eliyle sürekli üretilen olumsuzluklar olduğunu biliyoruz. Proje yapılması değil bizim problemimiz projeye sadık kalmayıp tehlike ve riskleri artırmamız... her işimiz böyle maalesef..
1 Şubat, 10:14
bgnsyf: Kanal İstanbul'un zararı değil faydası olacak. Hem İstanbul'a hem Türkiye'ye.
29 Ocak, 16:59
ibrahimpekin: İstanbul'da yaşayan bir birey olarak tabi ki hepsinin farkında ve haberdarım. Bir kere halkın yada şehrin hatta ülkenin yararına olacak bir proje için gerçekten menfaati, rantı olmayan hangi kişi ''isteseniz de istemeseniz de yapacağız'' cümlesini kullanır ki? Hadi kullandın, kesin de kararlısın e sor bize biz karar verelim. Git referanduma. Bu şehirde yaşayan bizleriz. Faydasını da zararını da biz çekeriz.
8 Ocak, 01:21 . 1 üye beğendi
keremege: Vay be! Siteye bir Allah'ın kulu girmiyor galiba. Eskiden olsa, şimdi bu ankette hararetli polemikler yapılıyordu. Şimdi ise oylayan yok:( Yazık oldu siteye. Neyse; Kanal İstanbul'u tv kanalı zannedenler var. Zararlarını bilmeyi bırak, ne olduğunu bilmeyenler var. Umarım Erdoğan'ın ömrü yetmez bu projeye.
7 Ocak, 16:37 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: keremege . 3 Ocak, 12:54