Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Sınıfımızdaki birini seviyorum. Kendisi onu sevdiğimi anlamış ve bana soğuk davranıyor, ama ben de ona soğuk davranıyorum. Ben onunla arkadaş olmak istiyorum, ama olamıyorum. Ondan sürekli kaçıyorum, onu suçlamıyorum ama unutamıyorum da; hergün onu görüyorum. Ben sadece onunla arkadaş olmak istiyorum, ama bunun iyi bir fikir olup olmadığını da bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

%42,1Bence unut
%27,6Arkadaş ol
%15,4Fikrim yok
%15,0Bence şunu yap:
Ankete Katılım: 214 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 59 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

bjk1903: Boş işlerle zihnini meşgul etmek yerine derslerine, geleceğine odaklan. Kendine hedef belirle. Her şeyin bir zamanı, sırası var. Acele etme.
23 Mart 2013
kahramantürk: Olayı soğumaya bırak...
1 Kasım 2010
sevgiozlemi: Sen onu çok fazla düşünme. Bu şekilde davranmak senin yaşındaki biri için çok zor, hatta herkes için çok zor aslında. Ama hayat normal bir şekilde devam ediyor. Onu hayatındaki sıradan bir insan olarak görmeye çalış. Ona çok soğuk veya çok sıcak davranmak ona değer verdiğini gösterir. O yüzden aşırı davranışlar sergileme.
3 Aralık 2009
ibrahimpekin: Baksana soğuk davranıyor diyorsun. Karşılıklı bir soğukluk başlamış yani. Sen yakınlaşsan bile ilk o kaçmaya başlamış, büyük ihtimalle fayda etmez..
1 Temmuz 2009
ışıl_ışıl: Sevdiğini anlamasaydı keşke. Bence unut gitsin...
10 Haziran 2009
Held: Ah bu cocuklar neden bu kadar aceleci? Yazik.
24 Mayıs 2009
delü: İlgilenme bence cnm boşver o gelsin arkadaş olsun seninle hoşlandığını anladıysa anlayışlı olması gerekşrdi.
17 Nisan 2009
gamzett: Klasik liseli kız tripleri. Boşver daha neler göreceksin.
25 Mart 2009
meşmet: Boşver bunları,ileride daha seviyeli ilşkilerin olur.Neden farklı şeyler denemiyorsun;dışarı çık gez,arkadaşlarınla oyna,bilgisayarda takıl,öss'ye hazırlan,test çöz,kitap oku,müzik dinle,resim yap,dans et vs vs.Ama bu aşk işini bırak...
25 Mart 2009
keremege: O yokmuş gibi davranmak gerek. Umursama onu, ipleme de. Kaldırma yani bir taraflarını. Bunları yaparsan, senin lehine olur. Ayrıca, ondan sana arkadaş olmaz bence.
26 Kasım 2008
Anketi oluşturan üye: aynaz . 24 Nisan 2008