Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Benim çok yakın bir arkadaşım uzun süredir biri ile çıkıyor, dün de bana erkek arkadaşının evlenme teklif ettiğini, ortamın romantikliğini çiçekleri yüzüğü anlattı durdu... Uzun zamandır bildiğim biseyi ondan saklamakla hata mı ettim bilemiyorum. Sevgilisi daha önce benim bir başka çok yakın olmadığım arkadaşımla çıkmıştı, kızı bir başkasıyla aldattı, ama basit bir aldatma değil aylarca ikisini de idare etti yalanlarla sonra meydana çıkınca da ortadan bir anda yok oldu, kızcağız aylarca kendine gelememişti... Şimdi can dostumu uyarsam mı? yoksa adamın değişmiş olacağını umarak ses çıkarmasam mı? olanları anlatsam arkadaşım kıskanıyor ondan bunları uyduruyordeyip aramızı bozar mı bu olay? çok kafam karışık ve çaresizim fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

%60,7arkadaşını muhakkak uyar
%29,1bişey söyleme sakın sen kötü olursun
%10,2Yorum ve eklemeler
Ankete Katılım: 893 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 256 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

mmrespect: Yakın arkadaşınsa uyarmalısın.Adam belki değişmiştir,ama belki de değişmemiştir.Arkadaşın seni yargılasa bile en azından ona dürüst davranmış olursun.
17 Mayıs 2011
Evrem.: Huylu huyundan vazgeçmez. Hele de bir erkek. Kimse ikinci şansı haketmiyor bu devirde arkadaşını uyarmalısın.
15 Aralık 2010
gusta: Arkadaşlık bunu gerektirir . Eğer amacın sadece onu uyarmaksa ; arkadaşlığının biteceğini göze alaark söylemelisin . Ki o kişi zaten senin arkadaşınsa korkmana asla gerek yok.
7 Nisan 2010
zombi: Eğer söylersen arkadaşının sevgilisi bi şekilde arkadaşını kendisinin haklı olduğuna ikna eder ve sonuç onlar ilişkilerine kaldığı yerden devam ederken sen adamla küs kalırsın.en iyisi hiç bulaşmamak
8 Şubat 2010
ny12da: Uyarmalısın çünkü dostunun üzülmesi her şeyden daha önemli. Uygun bir konuşma ile uyardığın zaman o da anlar ve ona göre önlem alır. O da evleneceği kişi ile bu konuyu konuşur. Böylece hem senin hem de dostunun aklındaki soru işaretleri gitmiş olur. Unutmamak gerek; insanlar değişebilirler.
30 Kasım 2009
ayseceylin: Bekle uzaktan izle.Sonucu gör.Kötü sen olursun uyarırsan.Gecmişi beni ilgilendirmez der.
28 Kasım 2009
anesena: Birşey söylememen daha iyidir.Senin aran bozulmasın. ama ima edebilirsin. Olayları genelleyerek. insanların değişeceklerini sanmıyorum ama belki iyileşmiştir ve arkadaşın doğru insandır.
22 Ekim 2009
idil-gs: Kesinlikle uyarmalısın bence. Ya düzelmişse diye bir paragraf açmışsın ama ya düzelmemişse. En azından arkadaşına bildiklerini anlatki o ondan sonra ne yapacağına karar verir.
25 Ağustos 2009
batusey: Kesinlikle kötü olursun. İki kızı aynı anda kontrol altında tutabilen insan arkadaşını da bu konu hakkında kandırır ve arkadaşında sevdiği için inanır.
17 Ağustos 2009
ışıl_ışıl: Keşke arkadaşını, olay evlenme noktasına gelmeden uyarsaydın. Bu noktada birşey yapma bence.
10 Mayıs 2009
Anketi oluşturan üye: türkan . 23 Aralık 2004