Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Afganistan'da ki monarşinin son yıllarında büyüyen iki çocuğun dostluk öyküsünün anlatıldığı, uluslararası çok satan yazarlar listesine girmiş ve birçok ödül kazanmış olan Khaled Hosseini'nin yazdığı 'Uçurtma Avcısı' adlı kitabı okudunuz mu?

%35,6Okumadım ve okumayı da düşünmüyorum
%32,7Okumadım ama okumayı düşünüyorum
%18,3İlgilenmiyorum/Fikrim Yok
%13,5Okudum ve çok beğendim
%0,0Okudum ama hiç beğenmedim
Ankete Katılım: 104 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 37 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

sol: Yazarın en güzel eseridir belkide ama Afganistan gerçeğini anlattığı diğer kitaplarıda okunmalı
31 Ekim 2012
feeling19: Aldım ama henüz okuma sırası gelmedi kitaba.
6 Ekim 2012
kagu: Abim çok tavsiye etti ama okuyamadım, filmini izledim çok güzeldi.
16 Şubat 2010
ukela: En iyi arkadaşımdan ödünç alıp okudum ve o kadar etkilendim o kadar beğendim ki... Arkadaşlık, dostluk deyince klasik birbiri için fedakarlık yapan kişiler gelmişti aklıma hiç de öyle değil. Çok güzel ve etkileyiciydi. Şiddetle tavsiye edilir.
4 Şubat 2010
gamzet2: Evet, okudum ve gerçekten çok beğendim. Filmini de izlemeyi düşünüyorum. Hatta yazarın yeni kitabı çıkmış, onu da okuyacağım inşaallah.
6 Kasım 2009 . Polemikleri Oku
siyahmasal: Kitap hakkında bunu okumalıyım diyecek kadar bilgi sahibiyim.Konusu çok etkileyici ama şimdilik elimde dört tane kitabım var onlardan sonra sıra ona gelecek daha iyisi olmazsa...
26 Mayıs 2009
sevgiozlemi: Okumadım ama filmini izlemiştim. Çok güzel ve hüzünlü bir filmdi. Kitabı da öyledir eminim :) Okumak isterim.
1 Mayıs 2009
ayazcem: Bu ara Darwin'i baştan okuyorum çünkü aklıma birkaç konu takıldı.17 yaşımda okumuştum bir de 21 de okuyorum..:)...Bu kitabı da bir yerde daha mevzusu geçti ordan biliyorum.Konu itibariyle öğretici olacaktır.
7 Nisan 2009
seym@: Okuduğum en iyi kitaplardan biriydi.Kitap sayesinde Afganistan'ı çok iyi tanımış olduk.Yazarın uslübü o kadar muhteşem ki, insanın içinde değişik bir duygu yaratıyor.Hasan karakteri ömrüm boyunca unutamacağım bir çocuk..
7 Nisan 2009
ekinox: Şu an elimdeki kitaplar çok heyecanlı, fena sardı. Onlar bitince de sırada birkaç kitabım var. Onlar da bitince bunu alır ve okurum:)
6 Nisan 2009
Anketi oluşturan üye: meşmet . 4 Nisan 2009