Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Kuzenim yeni birisi ile çıkmaya başladığının ertesi günü, doğum günümde tanıştığı başka bir çocukla yakınlaşmış; aralarında bir şeyler olmuş. O çocukla bir daha hiç görüşmedi, ama sevgilisi ile ilişkisi devam ediyor; üstelik aşık olmuş durumda. Sevgilisini daha ikinci gün aldattığı için vicdan azabı çekiyor. Ben ve diğer kız arkadaşlarım, çıkmaya yeni başladığı bir zamanda olan bu kaçamağı kendine dert etmemesini salık veriyoruz, üzülmesini yersiz buluyoruz. Sizce kuzenim ne yapmalı?

%40,2Bir daha yapmayacağından eminse, o geceyi bir sır olarak saklayıp yoluna devam etmeli
%32,7Ayrılma ihtimaline rağmen bu olayı sevgilisine anlatmalı, özür dilemeli. Sonuçlarına katlanmalı
%11,8Sevgilisine karşı sorumluluğunu bilerek bir açıklama yapmadan ondan ayrılmalı, kendi cezasını kendisi vermeli
%9,4İlgilenmiyorum / Fikrim yok
%5,9Bence şöyle yapmalı:
Ankete Katılım: 254 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 86 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Valla kuzenin suçlu. Gerisi bana kalsın. ( Sözünü sakınan pinokyo)
29 Kasım 2012
baltam: Bu saklanacak bir şey değil. Gerçekler açığa çıkmalı.
15 Ağustos 2012
kahramantürk: Arkadaşın şu anda herşeyi sevgilisine anlatsın ona göre tavır belirlesin.
5 Kasım 2010
ışıl_ışıl: Şu anda kimi sevdiği önemli. Ve de kendisini 2 gün çıkmaya başlamış gibi düşünsün... Üzüldüğü şey de bence başka birşey bu kızın.
12 Şubat 2010
ibrahimpekin: Vicdan azabı çekiyorsa ve bundan kurtulmak için sanırım anlatması gerekiyor. Sevgilisi de anlayışlı biriyse onun dürüstlüğünü göz önünde bulundurmalı. Anlatmaktaki cesaretini de...
1 Temmuz 2009
muhtar1149: Bir kere aldattıysa üzülerek söylüyorum her zaman aldatacaktır.Ayrıca o kadar üzüldüğünüde sanmıyorum.Bence yoluna devam etmeli.
15 Ekim 2008
ibrahim2153: işte aşkta eksik olan kısım bu.ihanet aşkı parçalar.kuzenin o kaçamak yağtığı çocuğu bulsun ve ona desin ki ben kaçamak ilişkiler yaşamak istemiyorum desin.diğer çocuk kimse onada acıdım bak.eğer kuzenin bu kaçamağı ona anlatırsa o cocuğun vereceği cevap şudur:yaptım çünkü aşıl oldum deme konuşma buna öyle demezler buralarda...kim dokunduysa ona git..der:)
3 Ekim 2008
delizeybek: unutmalı. kendisini affetmeli ve yoluna bakmalı.
3 Ekim 2008
osman_1006: Bence bi sır olarak saklasın ve bi daha yapmasın.. Ama inşallah o da çok sevdiği sevgilisi tarafından aldatılır... Ve aldatıldığını öğrenir ama kendisi de aynı hatayı yaptığı için ayrılmaya hakkı olmaz ve çok acı çeker.. İnşallah..
21 Eylül 2008
sexisoccer19: bu tam olarak bir aldatma değil bence bunu herkes yapabilir çok da üzülmesin
1 Ağustos 2008
Anketi oluşturan üye: cigdemk . 19 Eylül 2007