Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Referandumda sandıktan çıkan Evet sonucuyla İrlanda, eşcinsel evliliğe halk oylamasıyla izin veren ilk ülke oldu. Peki benzer bir referandum ülkemizde düzenlense oyunuz ne yönde olurdu?

%57,7Hayır
%36,5Evet
%5,8Kararsızım
Ankete Katılım: 52 üye
Anketi Paylaş:

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Evet derdim. Ama bir şartım var! Bir erkek bana evlilik teklif edemez. Adamın elini kana bulamayın!
4 Mart 2018 . 1 üye beğendi
antalyacan: herkes özgür olmalı
16 Şubat 2016
gkcdrn1: eşcinsellik hastalık değil ki neden yok sayılsın gayet normal bir durum , yönelimdir.Tabii herkes eşit,evlenebilmeliler.
11 Kasım 2015
quake06: Hemcinse ilgi helak getirir.Lut kavmi.Hoş karşılamıyorum.Yalnız şöyle bir durum var ki zinaya bulaşmamış insan da göremiyorum
18 Eylül 2015 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: İnsanlar ne kadar da aykırı olma meraklısı yaa... Yazık üzülüyorum ben açıkçası. Allah hiçbir anaya babaya yaşatmasın böyle şeyler...
20 Temmuz 2015 . 1 üye beğendi
aliatk34: Ben açık görüşlü birisiyim ama bu açık görüş değil,bir tür sapkınlık örneği.Anne ya da babamızdan birisinin escinsel olmamasına borçlu olduğumuz varlığımla gidip escinsel evliliği desteklemem.
17 Temmuz 2015 . 2 üye beğendi
keremege: Benim ülkem böyle bir şeye hazır değil. Evlilik durumunda fişlenme olabilir. Yobazlar çok tehlikeli bu konuda. Katliam yaparlar, allah korusun! Hayır demek mantıklı yani.
5 Temmuz 2015 . 1 üye beğendi
orrorin: Oyum evet olurdu, herkesin kendi özgür iradesiyle karar vermesi hiç kimseyi ve devleti hiç ilgilendirmeyen bir durum. Yasak olması insan haklarına aykırı bir durum zaten.
25 Haziran 2015
Red-kit: Bu dünyada (gönüller razıysa) kim kimi şey yapıyor ilgilenmiyorum :D
4 Haziran 2015 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Eşcinsellik kendi seçimleri, kimse kimsenin özel hayatına müdahale etmemeli lakin ben evlilik kısmını tasvip etmiyorum. Eşcinsel evliliğin bir mantığını olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Sonuçta çocuk yapma gibi derdin yok, yuva kurmak, birlikte yaşamaksa mesele evlenmeye gerek yok. Yaşa yani resmiyet bahane.
30 Mayıs 2015 . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: satisfaction . 28 Mayıs 2015