Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Sevgili Pollin Abla : Bu sene sonunda okulum bitiyor. Krizdir, teğettir, hipotenüstür derken ne yapacağıma karar veremedim. İnsanın vakti olmayagörsün ne düşüneceğini bilemiyor. Birkaç düşüncemi senin için derledim. Yardımlarını bekliyorum...

%26,2Bitir okulunu, sık dişini, girersin bir işe
%23,4Benim kendime hayrım yok / İlgilenmiyorum
%17,9Yüksek lisansıydı, masterıydı derken öğrenciliğe devam et
%13,8Biriktir paranı, bitir okulunu, uza İngiltere`ye dil okuluna
%10,3Gel beriye kulağına bir şey diyeceğim;
%5,5Oyuncu ol; zengin kız bulursun, villalarda oturursun, jiplerden aşağı inmezsin
%2,8Okulu bitir, Pollemik.com`a başvur belki kabul ederler (maaş dolgundur umarım)
Ankete Katılım: 145 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 55 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

berxay: Vay be anket üzerinden 4 yıl geçmiş. Şimdi anketör çoktan mezun olmuştur, zaten uğramıyor artık buralara, belki de evlenmiştir. Allah mutlu etsin ne diyeyim artık :)
30 Temmuz 2012
padişah: Okulu bitir gir bir işe, kavuş bir eşe, kaşık salla aşa!
25 Ocak 2010
ışıl_ışıl: Okulunu bitir... Sonra alanına göre çık piyasaya dolaş iş ara, ilk etapta iş ayırt etme, yok ben o işi mi yapacağım yok o maaşa mı çalışacağım deme. İngilizcen yoksa 'kesinlikle' onu öğren, ama öye 2 kur kursa gidip bırakma kökünden çöz. Ve 'kesinlikle' yüksek lisans yapma! :)
7 Aralık 2009
sevgiozlemi: Şimdi bir yorum yapmak isterdim ama okuduğun bölüme de bağlı biraz. Bazı bölümlerden mezun olunca malesef ki iş imkanları fazla olmuyor. Benim üniversite mezunu arkadaşlarım açıkta geziyor, ya da kimi okullarda ücretli çalışıyor ve elde ettikleri pek fazla bir şey de yok. Eğer dil okulu sonunda iyi iş imkanları bulacaksan ona devam et. Eğer mezun olunca bulabileceksen hemen mezun olmaya bak.
7 Aralık 2009
gamzet2: Pollemik.com'a bi başvur bakalım.:))
9 Kasım 2009
danzig: İngilteye git dilini de öğren yerleş oraya hayatın kurtulsun...
1 Mart 2009
berkant21121: Kardeşim sen bence düzenli eğitimini al, yoksa ülkede zaten işsizlik var
19 Aralık 2008
dpd06: ne kadar devam edebilirsen okumaya devam et ki maaşın artsın.kalifiye elemana çok ihtiyaç var.şahsen ben öyle yapacağım.hem tübitak yükseklisans yapanlara aylık ve geri ödeme-siz 1250 liralık burs veriyor.ben sırf o para için bile yükseklisans yaparım:D
16 Aralık 2008 . Polemikleri Oku
MARMELAT_06: Okul herşeyin başlangıcı ve bitişi değil maalesef. İyi bir okulda iyi bir bölüm bitirsen de kendini geliştirmiş olman gerekli. Bilgisayar ve dil sertifikalarıyla mesela.. Bunun yanında hangi dalda uzmanlaşıyorsan bu konuda birçok kitap okuman gerekli. Sonra ufak bir şirkette de başlasan değerin bir yıl içinde kendini gösterecek ve daha güzel imkanlarla çalışmaya başlayacaksındır. Tecrübeyle sabittir.
16 Aralık 2008
ayazcem: Gönlünün götürdüğü yere git...Gezegendeki son gemiye binip çek git..:)
15 Aralık 2008
Anketi oluşturan üye: Galileo . 5 Aralık 2008