Anket Sitesi

Anket Sonuçları

ABD Dışişleri Bakanlığı'nın 2005 yılı terörizm ülke raporunda, 6 ülkenin terör destekçisi olduğu bildirildi. Listede İran, Küba, Kuzey Kore, Sudan, Suriye yer almaktadır. Sizce komşumuz İran terörü desteklemekte midir? ABD tarafından müdahale yapılması gerekli midir?

%76,6ABD`nin demokrasi adı altında yaptıkları terörün ta kendisidir
%31,0Hayır. İran terörü desteklememektedir ve müdahaleye gerek yoktur
%20,5Evet. İran terörü desteklemektedir ve müdahale gerekmektedir
Ankete Katılım: 171 üye
Bu ankete oy verirken her üye en az 1, en çok 2 seçenek işaretledi
Anketi Paylaş:
Anketi 82 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

as1908: Terörden ne anladığımıza bağlı. Dünyada her ülke kendine tehdit olarak gördüğü oluşumları terörist olarak lanse ediyor. Bu şekilde, bu oluşumlara karşı yapacağı her türlü akıl ve insaf dışı müdahaleyi mazur göstermeye hatta destek sağlamaya çalışıyor. Dolayısıyla Amerikanın İran'ı tehdit görmesi terörist demesi için yeterli.
15 Mayıs 2012
Mohikan: ABD teröristtir,önce o kıtaya güzel bir operasyon yapıp hepsi elden geçirilmelidir.Amerika'nın 'özgürleştirdiği' milletlere de özgürlükleri geri verilmelidir.Böylece terör ortadan kalkar.ABD batsa herşey düzelecek dünya kurtulacak aslında.
20 Temmuz 2009
571_1453: Peki katil, tecavüzcü, sapık ABD zihniyetine kim müdahale edecek... Belik bu dünyanın en güçlü devleti olabilirler, hatta tüm dünyayı satın alabilirler... Fakat bir de bunun ikinci yarısı var ki... Bu sonsuz bir hayat : ahiret .... Onlar ve bilerek onları destekleyenler; destekleyenleri destekleyenler orada görecekler ... yaptıklarının karşılığını...
25 Mayıs 2008
fidem: İsrail ve Abd'yi göremedim ben. Yanlış bakıyorum herhalde...Ayrıca Küba ne alaka ki? Hadi diyelim bunların hepsi destekliyor terörü, buna müdahale edecek güç neden Abd? Abd kendine müdahale etsin önce, gerisine ben müdahale ederim.
16 Mayıs 2008
Görkem07: İran bizim dostumuzdur ve terörü desteklememektir.
8 Mayıs 2008
bozkurt__107: abd zaten bunlara bahene ederek bizim gibi müslümanları sömürüyor
12 Mart 2008
ekinox: raporda yer alan ülkeler nedense abd nin problemli olduğu ülkeler...kendi için tehdit oluşturana terörist diyebilecek kadar psikopat bir ülke bu...
16 Şubat 2008
siyahmasal: ABD kendisine baksın önce bizi ortadoğuda başlattığı savaşa çekmek için güzel taktik doğrusu.....
10 Şubat 2008
Tun-cem: Abd bu listeye kendini niye almamış acaba.
28 Ocak 2008
mervve: Küba'nın listede olması gerçekten komik...Terör destekçilerinin böyle bir liste hazırlaması da.
27 Ocak 2008
Anketi oluşturan üye: hitafi . 29 Nisan 2006