Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KADINLARA ÖZEL: Hayatınızdaki her hangi bir erkek tarafından (babanız, eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz vs.) şiddete maruz kaldınız mı?

%63,6Evet
%31,8Hayır
%4,5Şöyle ki;
Ankete Katılım: 22 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

1975: g s maçına gitmek istedim bekarken ailem istemedi şuan evliyim ama malesef eşimde koyu bir fenerbahçeli bu saatten sonra benim maça gitmem imkansız
27 Mart 2014
Cilveli: Yok. Türkiye şartlarında çok şanslıyım.
5 Kasım 2013 . 2 üye beğendi
dpd06: Valla abiden dayak yiyince o dayak sayılmaz canım diyenleri görmüş olduk. Şiddetin her türlüsü şiddettir, istisnası yoktur. Ben öyle bir şiddete maruz kalmadım, ablam var, kardeşim var, onu dövmüşlüğüm, ondan dayak yemişliğim yoktur, sanırım bu aileyle alakalı bir durum, bizim evde öyle bir durum olsa anne-baba fena müdahale ederdi. Ama ülkede kadına şiddet kadınlar tarafından bile normal karşılandığı için durum vahim.
4 Kasım 2013
pırıl_pırıl: Anketim amacı nedir bilmiyorum fakat bir amacı var ise 'kardeş' seçeneği olmamalıdı. Zira kardeş kardeşe kız da olda erkek de olsa illaki kavga etmiştir, şiddet(!) görmüştür :) kardeşi saymaz isek şükür ki babam eşim öyle insanlar değiller...
2 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
esrar-ii: Fiziksel şiddet görmedim en azından.Kardeşim de asla öyle bir hal içine girmez.Sevgilim/kocam olacak kişi de böyle şiddet yanlısı biri olmamalı büyük konuşmaksızın..
1 Kasım 2013 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 31 Ekim 2013