Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerinin Ankara dışındaki illerde sadece okullarda kutlanmasını istedi. Buna göre, sizce stadlarda yapılan 19 Mayıs kutlamaları kaldırılmalı mı?

%66,9Hayır
%27,6Evet
%5,5İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 127 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 42 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

JohnNash: Öğrenci açısından kaldırılması iyi oldu, kendimden biliyorum şubatın ayazında statda provalara başlardık, birde zorunluluk var, eee öss var ama olmaz vali kaymakam paşa bizi izleyecek, ama özel ekipler gösteri yapabilirdi ki daha coşkulu ve güzel olurdu.
13 Mart 2013
anafor: Ön hazırlık çalışmaları.
14 Ekim 2012
sol: Kesinlikle hayır diğer milletlerin gıpta ile baktığı millik birlik ve beraberlik törenlerimizi küçültmemeliyiz
13 Ekim 2012
feeling19: Atatürk düşmanı hükümetin bu kararını destekleyenler utansın.
9 Eylül 2012 . 2 üye beğendi
mahinur: Sadece 19 Mayıs değil tüm bayramlardaki zorlama ortadan kalkmalı. Halk istediği gibi gönlünce kutlasın bayramını. Niye devlet otoritesi ve devletin belirlediği şekilde bayram yapılıyor ki? Tam bir askeri mantık.
7 Eylül 2012
grandvitara: Bu da kaldırılırsa Atatürk silinecek.Zaten silenler bu ülkeyi götürüyor.
14 Temmuz 2012
Faran.: Stadyumlarda askeri düzende kutlamalar yapmak dikdatör ile yönetilen birkaç ülke dışında kaldı mı ki bunu tartışıyoruz?
12 Nisan 2012
patipati: Okullarda nasıl kutlanacak ki? orasıda meçhul...Bunun gibi durumların lafı dahi konuşulmamalı benim ülkemde.O stadlardaki coşkulu kutlamaları unutacak hatta bilmeyecek yeni nesil eğer böyle giderse.Nereden geldiğinide unutacak,ne olduğunuda.Ben hala ilkokulda öğrendiğim marşları unutmadım hatta hala bir işle uğraşırken ister istemez söylerim.Ben böyle büyüdüysem bu ülkede benim çocuğumda böyle büyüyecek,böyle yetişecek başka yol yok.
18 Mart 2012 . 1 üye beğendi
eylül23: AKP Cumhuriyetimizin temel değerleriyle uğraşmayı bir bıraksa
23 Şubat 2012
pinokyo: Kimse doğru düzgün gitmezken kutlamalara ( hatta adana valisi düşük katılımdan dert yanmıştı) bu tartışmalar yüzü hürmetine katılım artar. Acaba reklam için mi yapıldı ? :) Biçimi değişebilir. Askeri düzen yürüme filan kaldırılabilir. Şiirler düzenlenebilir. Bu gibi değişimler yapılsa fena olmaz.
6 Şubat 2012
Anketi oluşturan üye: ferment . 12 Ocak 2012