Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Mısır'da yapılan darbeyi ve katliamları Batı dünyasının görmezden gelmesinin sebebi sizce ne olabilir?

%61,8Batı'nın menfaatine uygun düşeni yapıyor olması
%39,7Darbe için bizzat Batı'nın zemin hazırlaması
%14,7Diğer;
%7,4Mısır'ı fazla önemsememeleri
%5,9Mısır'da medyanın karartılması
%5,9Tarafsız olmaya çalışmaları
%4,4Batı'nın gerekli ilgiyi gösterdiğini düşünüyorum
%2,9Fikrim yok
Ankete Katılım: 68 üye
Bu ankete oy verirken her üye en az 1, en çok 3 seçenek işaretledi
Anketi Paylaş:
Anketi 5 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Post modern haçlı seferleri...
21 Haziran, 23:41
hastavilla: milletin keyfi hayatına müdahale eden kendini bilmez hükümetin haddini ordu bildirmiştir. müdahale edilecek bir durum yok
26 Ekim 2013
pırıl_pırıl: İslam düşmanlığı.
8 Eylül 2013
feeling19: Müslüman nerede ise orası önemsedi bu darbeyi. Aslına bakarsak 'insanlık' nerede ise oranın önemsemesi gerekirdi. Ama buradan dünyanın ne kadar karanlık bir yer olmaya başladığını anlamış oluyoruz.
21 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
umut.44: Kargaşa bütün devletlerin işine geliyor. Bir yerde istikrar varsa kendilerinin huzuru bozulacağı anlamına gelir. Dolayısıyla buna sessiz kalmakla hem ellerini yanmaktan korumuş hem de bu kargaşa ortamı sonucunda karlı bir ortam oluşturuyorlar.
6 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
dpd06: Nerde gerekli ilgiyi göstermiyor? İngilizce kaynakları takip ediyor musunuz da bu kanıya varıyorsunuz?Başbakanın tutturduğu türküyü dinleye dinleye alışıyorsunuz.Gerekli ilgi nedir?Anaakım medya iktidar ne isterse onu yapmıştır.Her daim.Bunu gezi olaylarında da gördük.Ayrıca bu ikiyüzlülüğü unutmayacağım.Adeviye meydanındakiler özgürlük savaşçısı,taksim meydanındakilerse terörist.Bu kadar komikler işte.Mantıksız hareketler.
3 Ağustos 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
Kurtulus99: Doğu dünyasının bu yaftalama,karşı-oryantalizm çabasının sebebi sizce ne olabilir? A) Batı menşeili materyal okumaması B) Fazla ''oryantalizm'' argümanına abanan bir entelijansiya C) Bunun doğurduğu karşı-oryantalizm D) Hükümet bazlı yazılı ve görsel medyaya iman etmek E) Hepsi.
2 Ağustos 2013 . Polemikleri Oku
esrar-ii: Oyununu oyna,usulca çekil ve memnuniyetle izle modu..
1 Ağustos 2013 . 3 üye beğendi
unalziya: Benim hizmetçim seçilnceye kadar darbe yapılmasında mahzur yok , göz yumarım menfaatlerimi kollarım görüşündeler. Emperyalizm için herşey para, para, para. Demokrasi, insan hakları, özgürlük gibi kavramlar yalnız kendi aralarında geçerli.
31 Temmuz 2013 . 1 üye beğendi
ayazcem: Batı paranoyası yok mu sizce de?İslami yönetim adı altında yönetilen bu ülkeler(ki İslamla alakaları yok İslama hakaret etmeyelelim) neden bir adım yol ilerleyemiyor.Cumhuriyete bir mucize eseri kavuşabilmiş bir ülkeyiz geldiğimiz noktada hala nelerle uğraşıyoruz? O ülkelere aydınlık hiç uğramadı.Batı'nın ses çıkarıp çıkarmaması değil mesele.Bu ülkelerin artık aydınlanması.En azından ''ölü eşinizle bilmem kaç saat daha ilişkiye girebilirsiniz'' fetvasına inanmayacak kadar.
31 Temmuz 2013 . 4 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: partocar . 29 Temmuz 2013