Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? 'Ben çocuk için evlenirim evlenirsem, benim için kadın amaç değil araçtır ne yazık ki. Birçok erkek için de öyledir' şeklinde yapılan bir yoruma karşı, erkeğin evliliği ve kadını çocuk sahibi olmaktan ibaret göremeyeceğini ve kendisinin yanlış düşündüğünü savunuyorum. Sizce bu konuda kim haklı?

%79,6Aksini savunan ben
%20,4Kadını ve evliliği araç olarak gören yorum sahibi
Ankete Katılım: 294 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 104 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

uslu yadigar: Artık kadınlar içinde erkekler amaç değil araç. Durum bu hale geldi. O yüzden iki taraf içinde fark den birşey yok bence. Eski sevdalar aşklar bitti.Sevdanın başı sağolsun
17 Kasım 2010
as1908: Aslında sen haklısın. Ama çoğunluk olarak erkekler kadınları araç olarak görüyor. Bu durumda düşüncesi yanlış olsa da tezinde maalesef o haklı.
3 Kasım 2009
atik12: Sadece çocuk için evlenmeyi düşünmek saçma olur. Benim bildiğim kadarıyla erkekler huzura ve güvene daha çok önem verirler.
11 Temmuz 2009
ibrahimpekin: Sen haklısın tabi ki. Tamam çocuk istemesine birşey demedim ama sadece o amaçla evliliği düşünmesi yanlış.
2 Temmuz 2009
yagbi: Anlaşılan arkadaşınız gerçek aşkı hiç tatmamış.Umalım ki bu fikrinin yalnışlığını anlatacak biri en kısa zamanda karşısına çıksın.
28 Şubat 2009
Misyon: Sen haklısın. Böyle bişey olurmu? ozaman evlenmesin direk gitsin yetiştirme yurtlarında bir sürü çocuk var onlardan alıp evlat edinsin.dolaysıyla sevabada girmiş olur:)
5 Şubat 2009
duffygirl: Senin düşüncen doğru olan. Dili yanmış arkadaşımızın ki "ne yazı ki." demiş...
11 Ocak 2009
ukela: ikiniz de kendinize göre haklısınız. sen kendi doğruların için evlen o da çocuk yapmak için:)
7 Aralık 2008
keremege: Elbette sen haklısın ama diğeri daha yaygın malesef. Amaç ya da araç ne olursa olsun zaten evlilik bir kumardır. Gerisi boş.
3 Aralık 2008
haceriye: Bu durumda mal görüyor heralde o yorumu yapan kişi(veya kişiler).Ben de hiçbişeyin erkeklere değmediğini düşünüyorum,sırf böyle düşünenler ve sevgilisini,eşini aldatmak için fırsat arayan erkekler yüzünden..
29 Ekim 2008
Anketi oluşturan üye: asi.girl . 2 Nisan 2008