Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Mahalleye yeni taşınmıştı. Onu ilk gördüğümde hoşlanmaya başlamıştım. Onun da bana karşı duyguları olduğundan emindim. Ancak son yaşadığım ilişkiden dolayı karşı cinse güvenim kalmamıştı. İlk adımı o attı, tanıştık. Fakat bir türlü açılamıyordum; iki ay böyle geçti. Sonunda ona açılmaya karar verdim, ama tahmin edemeyeceğim bir cevap aldım. Bir hafta önce birisiyle çıkmaya başlamış, çok üzgün olduğunu söyledi. Şimdi, iki ay bekleyip başkasıyla çıkan o mu haklı, yoksa yaşadığım son ilişkiden dolayı bekleyen ben mi?

%70,4O haklı
%29,6Ben haklıyım
Ankete Katılım: 311 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 111 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

karged: Hayatta bazı fırsatlar insanın karşısına bir kez çıkar ve ertelemeye gelmez. Sanırım bu da senin için ertelemeye gelmeyecek fırsatlardan birisi olmuş. Hızlı olan kazanır misali.
18 Kasım 2007
gecenin_sesi: tabiki o haklı,o üzerine düşeni yapmış ve seninle ilgili düşüncelerini hissetmeni sağlamış,ve senden karşılıkta gelmeyince ne yapsın,sen enazından bir kapı açsaydın oda seni beklemek için bir neden bulurdu,hatanın tümü sende üzgünüm...
7 Kasım 2007
karakiz: ömür boyu sizin keyfinizi bekliyecek hali yoktuki...böylece herkezi aynı keseye koymamayı öğrenmiş oldunuz....
27 Ekim 2007
coach--: 2 ay beklemek az bir süre değilki çok uzun bir süre karşındaki 2 ay bekliyememiştir ve gönlünü başka birisine kaptırmıştır
20 Ekim 2007
derinnn: iki tarafında kendine göre haklı yanları var
19 Ekim 2007
kafka: Sen haklısın çünkü beklemek sabretmek her zaman daha iyidir.Kaybettiğin güveni zaten bir anda onda bulupta ona hemen güvenemezdin.Bu senin için daha hayırlıydı demek ki.Bence biraz daha sabretmelisin gerçekten güvenip çok seveceğin biri karşına çıkacaktır.
13 Ekim 2007
dilaralaraa: Onun sana karşı bişeyler hissettiğinden emin olduğunu yazmışsın,bi daha bu kadar emin olma,sana karşı gerçekten bişeyler hissetseydi bence bekleyebilirdi!
30 Eylül 2007
ozkartal: boşver kardeş yenisi gelir,sen tedbiri elden bırakma!
27 Eylül 2007
cesocan: bugünün işini yarına bırakmamak gerekir
21 Eylül 2007
coolderyalım: bir ilişkinin bitiminde yeni bir ilişki başlarsa yaşadığın boşluktan dolayı doğru kararlar veremezsin. karırını veredıgın zamanda uctu kusum dersın. :) her ıste bı hayır var. kısmet degılmıs.
16 Eylül 2007
Anketi oluşturan üye: barex . 10 Temmuz 2007