Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Diyarbakır'daki Nevruz kutlamalarında Öcalan'ın mektubu okundu. Mektupta Misak-ı Milli'ye atıf vardı. Bir haber kanalında mektubun analizini yapan Mümtazer Türköne, Öcalan'ın Misak-ı Milli'ye atıf yaparak Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'nin gelecekte Irak'tan ayrılıp Türkiye'ye bağlanmasını kastettiğini söyledi. Kuzey Irak'ın Türkiye'ye bağlanması gündeme gelse ve bir referandum yapılsa sizin oyunuz ne olur?

%50,0Hayır
%33,9Evet
%8,1Oy atmam
%8,1İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 62 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 7 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

Choche4ven: batı taraflardan olsaydı olur derdim ama Irak'ın Kürt yönetimi diyoruz boru mu , zaten 13 milyon Kürt var baş gelemiyoruz dahada fazlasını Türkiye kaldıramaz yıllardır Türkleştirmeye çalışıyoruz , kaçakçılık olmasın işsizlik artmasın diye doğuya yatırım yapıyoruz buna rağmen 10 çocuk 15 çocuk gidiyor gelişmedikleri gibi gelişmemize de engel teşkil ediyorlar...
21 Haziran 2013
selrose19840: Kesinlikle kabul etmzdim.
13 Nisan 2013 . 1 üye beğendi
sol: Mümtazer Hocayla Abdullah Öcalan'ın nedense çok yakın olduklarını düşünesim geliyor.Adam çıkıp Öcalan hakkında yaverlerinden daha kesin yargılar veriyor nerden geliyor bu değirmenin suyu bilinmez ama Mümtazer Hoca bugün iktidar partisi çıkıp Öcalan şöyle demiştir aslında dese evet evet bende onu demeye çalıştım der sözleri benim için bir kıymet arzetmiyor üstüne pek düşünmüyorum açıkcası
11 Nisan 2013
A.ceylan: Günden değiştirmekte üzerinize yoktur. Burada bir katilin bir teröristin Türkiye Cumhuriyetine meydan okumasını nasıl görmezden gelebiliyorsunuz anlamak mümkün değildir.
30 Mart 2013 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Bağlanmasın derim. Fazla toprağa ihtiyacımız yok, mevcut topraklarımızı bölmeye çalışanlar olmasın bu yeterli.
28 Mart 2013
dpd06: Türköne ne içtiyse aynısından istiyorum ben. Komplo teorisinin de teorisi olmuş bu. Bana hiç inandırıcı gelmedi.Konuşmamız gereken bu tür şeyler değil,bunlar kürt sorunu çözülsün diye akp tarafından ortaya atılmış iddialar, desteklerseniz bak musul bizim olacak saçmalığı. Milliyetçiler yemez bunu Türköne fazla uğraşmasın. Diyelim ki oldu, ben istemiyorum ona o zaman bakılır.
28 Mart 2013 . 2 üye beğendi
partocar: Osmanlı'nın son dönemlerinde 600.000 Türkmen'in yaşadığı Kerkük'te bugün 350.000 Türkmen yaşıyor. Irak topraklarında bağımsız bir Kürt devleti ille de kurulacaksa böyle bir ülke Türkiye'nin menfaatine olmaz. Dünyada en fazla Kürt bizim topraklarımızda yaşıyor. Dolayısıyla bağımsız Kürt devletine bağlanmak isteyenler ülkemizde karışıklık çıkaracaktır. Onların Kürdistan'a bağlanmasındansa Kürdistan'ın bize bağlanması problemin çözümünde daha etkili olur.
27 Mart 2013 . Polemikleri Oku
yasofeto: Kerküklü Türkleri verin gerisini karıştırmayın...
26 Mart 2013 . 1 üye beğendi
hsynctngl: Bu bir devrimdir. Zaten yapılan çok mantıklı bence Musul'da Kerkük de bize bağlanacak ozerk olarak
26 Mart 2013 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Kontrolümüz daha iyi olabilir. Tabii PKK'nın da kontörlü daha iyi olabilir!
25 Mart 2013
Anketi oluşturan üye: partocar . 23 Mart 2013