Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Almanya'daki Deniz Feneri Derneği'nin usulsüzlükleri, din sömürüleri gündemdeki yerini koruyor. Siz bu derneklerden herhangi birine bağışta bulundunuz mu? Bulunduysanız, bağışınız sizce yerine ulaştı mı?

%44,0Ben bu derneklere herhangi bir bağış yapmadım
%30,8Ben bu derneklere kesinlikle bağış yapmam. Çünkü :
%19,2Bağış yaptım ve yerine ulaştığını biliyorum
%4,4Bağış yaptım , ancak yerine ulaşıp ulaşmadığından emin değilim. Çünkü:
%1,6Bağış yaptım ama yerine ulaşmadı. Çünkü:
Ankete Katılım: 182 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 64 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

bjk1903: Şahsen bu tür yardımları aracılarla değil, bizzat kendi elimle yapmaya gayret ediyorum. Siyâsî iktidarın büyük gayretle örtbas etmeye çalışmasına rağmen milletin dinî hassasiyetlerini kullanarak kendilerine şahsî menfaat devşiren sahtekârların ipliği pazara çıkmıştır.
29 Kasım 2012
orhan413: İyi niyetle ihtiyacı olan insanlara yardım ettiğimi zannettim, ama yerine ulaştırıldığına inanmıyorum.
18 Şubat 2012
as1908: Doğrudan yardımı daha uygun buluyorum. Eğer mümkün değilse resmi kurumların yaptığı bağış toplama organizasyonlarını tercih ediyorum.
20 Ekim 2010
sari_zeybek: Ben bu derneklere kesinlikle bağış yapmam. Çünkü : Ben neyin ne olduğunu ve nasıl olduğunu sorgulayabilecek düşünceye sahibim. Bana söylenene körü körüne inanıp itaat etmiyorum. Şuursuz ve mankurt olmadığım için de kimse beni sömüremez.
3 Mart 2010
WiNdFaLL: Bağışta bulunuyoruz,bulunmaya da devam ederiz yerine ulaştığından şüphemiz yok,güvenilir buluyoruz kendilerini...
17 Ocak 2010
Ugugug: Ne yazık ki bulunamadım, iyi ki bulunmamışım, yoksa rahat etmezdim. Ama bu dernek'ler1 derken hangi dernekler? Yalnızca Alman Deniz Feneri Derneği'nde olan bir olay bütün bu dernekleri silmek için sebep olabilir mi?
31 Temmuz 2009
ışıl_ışıl: Deniz Fenerine bağış yaptım halen de imkanım oldukça yapmaya devam ediyorum. Yardımlarımın da yerine ulaştığı hakkında hiç soru işareti yok kafamda, çok rahatım.
2 Haziran 2009 . Polemikleri Oku
Held: Yardimlarimi böyle sacma sapan,Tanri ile aldatan soyguncular araciligiyla yapmam.
5 Mayıs 2009
selcuk74: Ben bir yardım yapacaksam hiçbir kurumu aracı kılmam kendim yaparım yardımlarımı
3 Nisan 2009
62yurtsever: Bağışımı bu derneklere yapmam.Çünkü: Kızılay varken onlara ne hacet.Hem güvenmiyorum.Aralarında hırsız olanları var.
14 Şubat 2009
Anketi oluşturan üye: av.tekinhuku . 12 Eylül 2008