Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Genel seçim yılına giriyoruz. Partilerin halka nakit para, altın, kömür ve benzeri şeyler vererek oy sözü almalarını doğru buluyor musunuz?

%91,0Hayır
%9,0Evet
Ankete Katılım: 885 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 305 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

farklı: bu davranış siyasi ahlaka sığmaz ve halkı aşagılamaktır bence
21 Temmuz 2007
hepmiben: Partilerin özelliklede köy yerlerinde yaptıkları bu gibi faaliyatler kesinlikle halkı kandırmaya yönelik ve halkın parasıyla yapılan işlerdir. Halkı sadece seçim döneminde hatırlamak yardımları sadece seçim döneminde ve en önemlisi kendi partiline yapmak yada sana oy vereceğini söyleyen kişilere yapmak halkı kandırmaktır. Bence bunların yasaklanması yada seçim döneminden önce yapılan ailelere yapılmaya devam edilmesi sağlanmalıdır. Saygılarımla.
21 Temmuz 2007
yavuzkurt: parayla oy alan ve satanlara lanet olsun ve bu işi bizim paramızla yapanların allah yaptıklarını burnundan getirsin ve siyonistlerle bir olup müslümanların ölümlerine gözyumanlarında.......
20 Temmuz 2007
clicon: Halkıa daha fazla yardım ediyoruz diye övünenler şunu gözden kaçırıyorlar.Demekki halkın alım gücü önceki yıllara göre daha az onun için daha fazla yardım yapıyorlar.Unutulmamalıki peygamber efendimiz "Veren el,alan elden daha hayırlıdır" demiştir.
18 Temmuz 2007
selmauygur: Pardon bunu partiler değil bir tek parti yapıyor.A ke pe anketi doğru hazırlayalım.
15 Temmuz 2007
zeng: yok asla bu sanki oy satın almak gibi bi şey oluor
14 Temmuz 2007
assasinator: partilerin bunlarla halkı kandırması doğru değil hele insanların bir çuval una ya da kömür vb. tav olmaları ve seçim, oy kullanma konusundaki bilinçsizliği, hassas olmamaları dünyadan bi haber olmalarına ne demeli?
14 Temmuz 2007
badwestern: ama bu taktiği uygulayacaklarınıda sanmıyorum.çünkü herkes bu altınları paraları kömürleri alır ama yine kendi partisine oy verir.
11 Temmuz 2007
kral50: Hayır doğru değil.Bu resmen adamı satın almaktır.Partiler seçimi kazanacaksa hakkıyla kazanmalıdır.
8 Temmuz 2007
muratzade: bu sadece halkı müşteri gözüyle görmektir
6 Temmuz 2007
Anketi oluşturan üye: ulusalci . 16 Aralık 2006