Anket Sitesi

Anket Sonuçları

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, başbakanlık görevinde bulunacağı her yıl emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğine dair taahhütname hazırlayıp notere onaylattı. Hükümet kanadı kaynak bulunamayacağından bu vaadin gerçekleşmeyeceğini belirtirken Cumhurbaşkanı Erdoğan; ''notere değil millete gideceksin'' dedi. Sizce Kılıçdaroğlu başbakan olursa emekliye ikramiye vermek için ve CHP'nin diğer ekonomik vaatleri için kaynak bulabilir mi?

%67,5Evet
%30,0Hayır
%2,5İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 40 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 3 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Mesele kaynakların kıt olması değil. Verimli kullanılmaması. Birde adaletsiz gelir dağılımı. Yoksa her şey olur.
16 Şubat 2018 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Erdoğan vermiş en süper cevabı ;) Yeni seçim yeni vaatler bekliyoruz hadi bakalım.
17 Eylül 2015
Cihanqir: Her şeye kaynak bulunan bir ülkede işçinin, emekçinin, emeklinin cebine biraz daha para koymak için kaynak bulamazlar açıklaması çok garip ve komik. Bunlar zaten olması gereken şeyler. Ama tabi Türk Milletinin cebine para koyarsan geçim sıkıntısından daha farklı şeyler düşünmeye başlar. Ya nereye gidiyor bu ülke demeye başlar. Böyle düşünmemizi istemezler.
20 Ağustos 2015 . 1 üye beğendi
sinasi001: Cumhurbaşkanı Erdoğan Aksaray'a, Uçağa lüks makam arabalarına nereden kaynak bulduysa o da çerez paralarını kısar. Ne olacak yani emekliye, memura, işçiye, yoksula gelince mi kaynak kesiliveriyor.
28 Mayıs 2015
sol: Ayakkabı kutusuna para koymazsa 55 yıl emeklilere bayram ikramiyesi verebilir diye düşünüyorum
12 Mayıs 2015 . 1 üye beğendi
ayazcem: Örtülü ödenek kaldırılsa ve yüksek makamlara gelmiş kişilerin makam araçları her yıl yenilenmese bile bu kaynağın sağlanabileceğini biliyor muydunuz?
4 Mayıs 2015
keremege: Elbette... Rte ve sülalesi biraz az yerse sorun kalmaz:)
3 Mayıs 2015 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Adamlar kaynak soruyorlar :) Senin ota b.ka harcadıklarından tut, cebe indirdiklerin, o ayakkabı kutularının yanında nedir ki emekli maaşı? Seninkilerin kaynağı neydi? Sizler öyle bi millete gittiğiniz ki millete zaten zengin daha zengin, fakir de daha fakir ülkemde.
30 Nisan 2015 . Polemikleri Oku . 2 üye beğendi
husogs: bekara karı boşamak kolay. Sgk yı yönetemeyen koca ülkeyi nasıl yönetecek. Ayrıca belediye başkanı olursam her fakire 600 tl vercem dedi kendi alamadı ama izmir Antalya vb. büyük şehirleri kazandı parti olarak ne ortada koca bir yalan
30 Nisan 2015 . 2 üye beğendi
34ist34: Nasıl olsa seçimi kazanayamayacağı için bol keseden atıyor.Belki 3-5 kişiyi kandırıp daha fazla oy alırım diye düşünüyorlar.Kitleleri de koyun değil ama inanıo oy atıyorlar işte :) Gelin siz bana oy atın ben 1 değil 10 maaş ikramiye vereceğim ;)
24 Nisan 2015 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: toynaklar . 21 Nisan 2015