Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? 2 ay önce çocukluk hayalim olan arabayı aldım. O kadar sevinçliydim ki, arabanın içinden çıkmıyor gibiydim. 1 hafta önce eşimin bir arkadaşı ve onun kocası ile yemeğe gittik. Dönerken saat gece 01. 00 sularıydı ve yollar boştu. Arkadaşımın kocası birden anlam veremediğim bir şekilde arabayı üstümüze doğru sürmeye başladı. Bunu görünce ondan kaçmak için ben biraz hızlandım. O ise vazgeçmeyecek gibiydi, sanki oyun oynuyodu. Başta şaka yaptığını zannettiğim için gülüyordum fakat durum ciddileşti. Eşime dönerek;'Bu adam benim arabama çarparsa döverim, başka yere çarparsa da bırakır giderim. ' dedim. Beni çok sinirlendirmişti çünkü yeni arabamı çok seviyordum. Bu adam benimle uğraşmaya devam ederken en sonunda yol kenarındaki bariyerlerden birine çarptı. Hiçbir şey olmamış gibi yoluma devam ettim. Eşim çok sinirlendi ve geri dönmemiz gerektiğini söyledi. Ben ise ona biraz önce söylediğim şeyi tekrar ettim. Bu yüzden benimle 2 gün konuşmadı. Sizce kim haklı?

%64,1Sen haklısın
%20,5Eşin haklı
%10,0Fikrim yok
%5,5Bence;
Ankete Katılım: 220 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 66 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

anafor: Öyle yapmaması lazımdı, sonuçta kaza yapan siz de olabilirdiniz, eşin o zaman mezarında ağlardı, yine de yardım etmeliydin, gerçi küçük bir kazaysa, yani can güvenliği tehlikesi olmayan, sen de haklısın.
15 Kasım 2012
mahinur: Bırakın dedikodunuzu burada yapmayı kardeşim. Mecbur muyuz sizin abuk subuk aile tartışmalarınızı, fındık kabuğunu doldurmayan olaylarınızı okumaya?
10 Eylül 2012
baltam: Sen bir kere ne yapacağını baştan söylemişsin, sözünden dönmek olmazdı. Sen haklısın.
19 Temmuz 2012
son_osmanlı: Belli adam kıskanmış iyi yapmışsın.
25 Mayıs 2012 . 1 üye beğendi
kagan977: eşin haklı çünkü kocası alkol almış olabilir yada başka bir sebebden gelmiştir üstüne doğru :D
12 Nisan 2012
Ankmehmet: Olay çok garip. Adamın asıl amacı neydi acaba?
22 Mart 2012 . 1 üye beğendi
mr.magic: Sen haklısın da benim anlamadığım aynı yöne gitmiyor muydunuz da üstünüze sürmeye başladı birden, eneteresan :)
4 Mayıs 2011
rainbow64: Ne olursa olsun kaza yapan birinibırakıp gitmek pek hoş değil bu durumda
23 Mart 2011
metemgs: İnsanlık öldü mü?
23 Şubat 2011
uslu yadigar: Tam haklı değilsin. Birncisi hıza hızla karşılık vermeyip durabilirdin, oda bırakırdı. İkincisi sonuçta bir yemiş içmişliğiniz var durup yardımcı olman gerekirdi.
22 Eylül 2010
Anketi oluşturan üye: mikakimi . 21 Aralık 2009