Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Ben arkadaş grubumun en yakışıklısıyım ve durum bu bazı arkadaşlarımı rahatsız ediyor. Beni kıskanıyorlar, benim bazı kötü yanlarımla alay ediyolar. Sizce nasıl bir yaklaşımım olmalı?

%32,4Onlara benim onlardan üstün olmadığımı anlatıyım
%26,1Onları uyarayım
%21,7Arkadaşlarımla ilişkimi bitireyim
%19,7Hiçbir şey olmamış gibi sürekli susayım
Ankete Katılım: 299 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 92 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

dpd06: Önce biraz büyü,sonra düşünürsün ne yapacağını:D
12 Temmuz 2011
ışıl_ışıl: Sen de onlarla birlikte geyik yap gül geç ya... Dalgaya al yani. İnsanoğlunun kendisini ezik hissetmemek için başkalarına saldırma huyu vardır. Ama ezik her zaman eziktir, saldırınca daha da ezik olur :) Bu kelimeyi de hiç sevmem, 'ezik' kelimesini yani. Neyse yorumu baştan alamayacağım :)
23 Ocak 2010
padişah: Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter, zenginliğine güvenme bir kibrit yeter demiş atalarımız.Hata onlarda değil kendinin yakışıklılığını bir silah olarak kullanan sende.Yakışıklılık değil adam olmak önemli adam.Zaten ben sana yakışıklı olamazsın demedim ki!
10 Ocak 2010
ibrahimpekin: Hem kıskanıyorlar hem kötü yanlarınla alay ediyorlar? Muhtemelen kıskandıkları için. Arayı soğut öyleyse, onlarda mutlu olsun sende..
22 Haziran 2009
kankoo: Bence kendini de sorgula.Arkadaşlarına kendini yeterince sevdirememiş olabilirsin.
1 Eylül 2008
meşmet: dünyada her insan ne olursa olsun eşittir.bence onlara durumu güzel bir şekilde anlat ve uyar.aksi takdirde bir daha görüşme onlarla.....
2 Temmuz 2008
esrar-ii: seninle dalga geçmeleri hafife alıncak bi durum değil,arkadaş grubunu değiştirmelisin
25 Nisan 2008
fidem: Egonuzu küçültün önce
7 Nisan 2008
ekinox: bence sen bir megolamansın...
21 Şubat 2008
pinokyo: Ey yakışıklı çoçuk genç kızların odalarında kuşe kağıda baskılı resmi olan yiğidim ey mahallenin jöleye en çok para veren parfümlü nike ayakkabılı aslanı ey muhtarın kızından kasap İsmal'in kızına kadar 15-40 yaş arası tüm dişilerin kalbini gemileri karadan yürütmeye gerek duymadan fethetmiş büyük insan o arkadaş grubundan ayrıl mazallah göze gelirsin sonra üfürüükçü üfürükçü dolaşma hemi.
20 Şubat 2008
Anketi oluşturan üye: tufanulker . 11 Şubat 2006