Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KANTAR: Twitter kantarı: Ahmet Hakan mı, İ. Melih Gökçek mi?

%53,7Ahmet Hakan
%29,3İ. Melih Gökçek
%17,1Fikrim yok/İlgilenmiyorum
Ankete Katılım: 41 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: İkisini de sevmiyorum ama burun farkıyla A.Hakan diyeyim...
1 Mayıs 2018
anafor: Şıkkı beğendim. İ. Melih Gökçek.
26 Ekim 2013 . 1 üye beğendi
bjk1903: Her ikisini de sevmem. Al birini vur ötekine diyeceğim ama Melih Gökçek'in olduğu yerde her zaman diğer tarafın yanındayım.
23 Ekim 2013
Kurtulus99: Ben Ahmet Hakan'ı oldukça ciddiye alıyorum. Geçen gün Kurtuluş Kayalı bahsetti ülkede köşe yazarları AKP'ye yamananlar ve gayrısı olarak şekillenmiş durumda, yine düşünce dünyası olarak kimin neye hangi refleksi verebileceğini kestirebiliyorsun. Ahmet Hakan köşe yazarlığında bu kalıba sığmıyor. En azından bu yönünü tebrik ediyorum,okunmalı.
10 Ekim 2013
bahatekin: Ben İbrahim Melih Gökçek'i beğeniyorum,çalışmaları,birşeyleri kanıtlama yeteneği yeter de artar bile..
6 Ekim 2013
pırıl_pırıl: Twitter'ı bile ünlüler arasında ünlü yapan Gökçek olabilir :)
6 Ekim 2013
ibrahimpekin: İkilinin atışmalarından rastgele haberdar oldum. Bi de twittercı olacam he :D Ben tv'de gördüm haberlerde. Hatta Mesut Yar'ın programına konuk olmuşlar filan. Ahmet Hakan'ı çocukluğumdan beri tanırım, haber spikeri olduğu dönemlerden. İzlemezdim o ayrı. İslamcıydı galiba ama sonraları sağdan sola kayar gibi oldu. Nedenini bilmiyorum araştırmadım. Tercihim Melih Gökçek olamaz tabiki.
4 Ekim 2013
berxay: Öncelikle ikisini de sevmem yani ne kadar zıt görünseler de aynı şeye hizmet ediyorlar. Ahmet Hakan, Melih Gökçek'i sempatik gösterme üzerine ayarlanmış gibi :D yine de ahmet hakan diyeyim ben arada güzel yazıyor.
4 Ekim 2013
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 4 Ekim 2013