Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Ailece beğenerek izliyoruz anketi: Pollemik.com'da yorumları beğenerek takip ettiğiniz bir üye var mı?

%50,5Hayır yok
%43,8Evet var (İsim belirtin, havası olsun üyemizin)
%5,7Kimsenin yorumunu okumuyorum
Ankete Katılım: 192 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 90 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

cezasahasi2004: Bazıları aklıma gelmezse şimdiden özür diliyorum.Elbette var; en.cadi,stratrocaster,yuksel_z,wizard,sarge,eyigunler,lilcen,meg,ozi,golde ve sivasspor...Özledim en acısından...
24 Ocak 2014
mbkburo: Hala var. Zaman oldukça ne yorum yazmış bakmaya çalışıyorum.
27 Şubat 2013
Red-kit: Anketörü hiç beğenmiyorum :D dpd06 var bilgili bir insan ama çok bilmiş geliyor tarzım değil :D keremege var o da çok olumsuz ama Türkiye şartları onu bu hale getirmiş galiba :D Ayazcem var çok ısınamadım ama doğru şeyler yazabiliyor.:D şimdilerde görünmeyen ama eski yorumlarda okuduğum en.cadı ve fidem var sanırım cillop gibi kızlar birileriyle evlendiler falan :D Berxay ise adamım öl de ölelim reis :D
20 Temmuz 2012 . 5 üye beğendi
berxay: Öncelikle herkesi beğeniyorum tabi ki ama bazı üyeler var ki (onlar anlıyorlardır zaten sürekli yorumlarını beğeniyorum :D) artık yorumlarını beğenmekten utanır oldum sürekli bildirim gidiyordur diye :) İsim de vereyim hadi, dpd06(twelve points :D), pinokyo, kurtulus99. Ayrıca bazıları ile farklı düşünsem de yorumlarını takip ettiğim Redkit, ugugug, grandvitara, bjk1903, keremege, ferment de beğeniyorum çünkü onlar bu siteye zenginlik kazandırıyor görüşleriyle.
18 Temmuz 2012 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
bjk1903: Bir yada iki kişi var. Her zaman yorumlarını beğenmiyor değilim ama yorumlarını özellikle tâkip ediyorum.
9 Haziran 2012
Evrem.: Birkaç kişinin yorumlarını çok beğeniyorum ama takibim altında değiller.
27 Haziran 2011
ukela: Yorumlara göz gezdirirken dikkat ettiğim birkaç isim var ama sürekli göz hapsine aldığım bir üye yok... Bir de bu anketten birkaç tane oyladım sanki.
1 Mart 2010
JohnNash: Adı bende saklı, böyle gizemli kalması daha havalı olur, isim belirtip kendisini şımartmanın alemi yok.
1 Kasım 2009 . 1 üye beğendi
affan: Havası olsun üyelerimizin hadi bakalım.. Öyle her yorumunu beğendim üyemiz yok tabi hatta bi yorumunu beğenip öbür yorumunda nefret ettiğim insanlar da yok değil hani.. :) İsimleri yanlış yazarsam kimse alınmasın... johnnash,pinokyo,servetcembar,sevgiözlemi,meşmet,ışıl ışıl... Bunlardan bazıları.. Adını hatırlayamadıklarım kusuruma bakmasın artık. :)
9 Temmuz 2009
gamzett: Eskilerden sarge schook falan. Şimdilerde de ugugug, ışıl ışıl falan..
15 Haziran 2009 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: pinokyo . 25 Temmuz 2008