Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Cumhuriyet Gazetesi'nin çıkardığı pazar ekinin editörlüğünü yapan Berat Günçıkan, Abdullah Öcalan'ın çocuk katili olmadığını, televizyonlarda bu tip ifadelerin kullanılması karşısında kendini tutamayıp okkalı küfürler savurduğunu anlatıyor. Günçıkan, ardından oğlunun odasında Türk bayrağı bulunduğunu dile getiriyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor: 'Ama bir gün biliyorum, oğlum o bayrağı indirecek'. Bu haberi inandırıcı buluyor musunuz? (http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=725027)

%58,1Hayır inandırıcı değil
%25,1Evet inandırıcı
%16,8İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 191 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 52 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: Emin olamadım. Haber Zaman'da çıkmış olmasa inanırdım ama acaba yalanlanmış mıydı?
21 Aralık 2014
bjk1903: Bu anket, zaman içerisinde AKP ve yandaş medyanın nasıl değiştiğini ve dönüştüğünü göstermesi bakımından iyi bir örnektir. İktidarın sâdık destekçisi Zaman gazetesi o dönem Cumhuriyet gazetesini PKK yandaşı olmakla vururken, bugün gelinen noktada özel olarak AKP talimatıyla iktidar tetikçisi gazetelerde teröristbaşı Apo'nun adı İmralı, PKK'lı alçak sürüsü ise Kandil olmuştur. Bir zamanlar 'Terör örgütü ile görüşen şerefsiz ve namussuzdur.' diyenler, bugün PKK ittifâk yapmış olan yüzsüzlerdir.
29 Mart 2013
partocar: Söz konusu Cumhuriyet gazetesiyse her şey beklenir.
29 Mart 2013
dpd06: Cumhuriyet böyle düşünen bir adamı barındırabilir mi içinde?
14 Şubat 2013
mahinur: Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz! Cumhuriyet gazetesinin ve ekibinin ne olduğunu biliyoruz!
30 Ağustos 2012 . 1 üye beğendi
zateyani: Cumhuriyet gibi taraflı bir gazetenin yazarından beklenir.
29 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
ny12da: Herkes her şeyin farkında.
16 Temmuz 2010
Ugugug: İnandırıcı değil bire bir gerçek olduğuna inanıyorum. Zaten kendi anlatıyor, inanmamam için ne gibi bir sebep olabilir ki. İkinci kısmına değil ama ilk kısmına da biraz katılıyorum. Abdullah Öcalan en fazla şehitlerimizin katli olabilir, dağda çocuk ne gezer? Hatta şehitlerimizin katili olduğu bile şüpheli. Bakalım eline hiç silah aldı mı; belki de hep azmettirici konumundaydı. Dünyanın en kötü insanı da olsa iftiraya karşıyım ben.
20 Temmuz 2009 . 1 üye beğendi
62yurtsever: Ufak atta bizde yiyelim. :) Zaman gazetesi zihniyeti sallar böyle şeyler.Gülüp geçerim ve acırım düştükleri durumlara sözde gazeteciklerin.
13 Şubat 2009
Ulusal34: sadece gülüyorum. hiç gülesim yokken hemde! zaman gazetesi bir derse sen bin düşün. kesin yalandır. güvenilirmi satılmış fetoş basınına.
25 Aralık 2008
Anketi oluşturan üye: brokerbooij . 4 Ekim 2008