Anket Sitesi

Anket Sonuçları

İ. Melih Gökçek'in güncel planı: ODTÜ'nün içinden yol geçsin mi?

%67,2Geçmesin
%27,6Geçsin
%5,2İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 58 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 3 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

cesuryürek: ODTÜ'nün içi derken herkes sanacak ki fakültelerin ve öğrencilerin arasından yol geçecek.Yol ODTÜ arazisi içinden sote yerlerden geçiyor.ODTü'nün arazilerine baktım epey var.Zamanında iyi yer vermiş devlet.Şimdi yeni kurulan üniversitelere bina azıcık ta bahçe veriliyor.
13 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
hastavilla: melih gökçekin içinden yol geçsin
26 Ekim 2013
en.cadi: Ne yol meraklısı adamlarmış arkadaş bunlar böyle. Deprem paralarıyla bile yol yapmışlar(!). Bu defa da Melih Gökçek yol olsun biz üstünden geçelim. Olmaz mı??
13 Ekim 2013 . 1 üye beğendi
sol: Kendi yandaşları dışındaki her kesime düşmanca davrandığı ve garez olması için mantıklı, mantıksız yaptığı eylemlerin başka bir örneğidir.
11 Ekim 2013
perperok: Melih Gökçek ne diyorsa o yapılmamalı,vardır yine bir bilmediği :) Böyle böyle bu adamın popülaritesinide artırıyoruz ya neyse..Ki en anlayamadığım Ankara'nın bu adama engin tahammülüdür..Tüm Ankara'ya bu kadar olamazsınız diyesim geliyor,içimde tutuyorum.
26 Eylül 2013 . 2 üye beğendi
keremege: ''Ormanda yaşayın''... Beklenen çözüm yolu geldi nihayet Recep'ten... Ne dahi bir adam bu Allah'ım:) İkisinin de bir ağaçta sallandırıldığı günü hayal ediyorum ben. Sonları bir Menderes gibi neden olmasın ki...
26 Eylül 2013 . 1 üye beğendi
bjk1903: Ankara'da ikâmet etmiyorum. Bu yüzden ilgili projenin faydası veya zararını bilemem. Fakat Melih Gökçek'in yaptığı işten hayır beklemem. Memleket iyiliği için o ne diyorsa tersi yapılmalı.
25 Eylül 2013 . 2 üye beğendi
ayazcem: İ.Melih Gökçek'in Başkentimizde Belediye Başkanı olmasından utanıyorum.Odtü'lü diyor ki geçmesin ! İ.Melih'ten akıllı oldukları kesin...Bu arada güzel slogan ''ODTÜ'ye girmek için kafa lazım kask değil ''
13 Eylül 2013 . 2 üye beğendi
ibrahimpekin: Bence Melih Gökçek geçsin bu yollardan, ben İstanbul'dan sıkıldım :)
7 Eylül 2013 . Polemikleri Oku
silvers: i.melihin planına göre geçmesin.ama eski planda hafif değişiklikler yapılarak geçsin.zaten odtüde eski planı savunuyor ve doğanın tahribatına kesinlikle karşıyız.eski planda yolun geçeceği arazinin odtü yönetimi tarafından 30 senedir sadece ağaç budama ve zararlı otlarla mücadele haricinde hiçbir işlem yapılmadı. ama tabiki ileriye dönük çözüm değildir.toplu taşımayı kullanmayı özendirmedikten ve ucuzlatmadıktan sonra her yeri yol yapsan ne olur!!
6 Eylül 2013
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 30 Ağustos 2013