Anket Sitesi

Anket Sonuçları

TRT reytingleri düşük olduğu gerekçesi ile Leyla ile Mecnun'u yayından kaldırdı. Bunun üzerine aynı ekip Star tv'de yayımlanacak olan ''Ben de Özledim'' adlı diziyi çekmeye karar verdi. Bu diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?

%48,6Düşünüyorum
%42,9Düşünmüyorum
%8,6İlgilenmiyorum
Ankete Katılım: 35 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Düşündüm, izledim de.. Ama LM kopyası oldu... Karakterler etkisinden çıkamadı.. Yayından kalktı..
18 Temmuz 2015
anafor: Düşünmüyorum, elimde altmış bölümlük falan Leyla İle Mecnun bölümü var, bir ara başlayıp sonuna kadat getireceğim.
26 Ekim 2013
ayazcem: Bu diziyi de elbette izleyeceğim...Benim Avrupa Yakasından sonra ilk defa Türk dizileri izliyordum Behzat Ç. İle İşler Güçler ile, Leyla ile Mecnun ile...3'ü de hükümet baskısı ile kaldırıldı.Sonra çıkıp kimsenin özgürlüğüne karışmıyoruz deyip %50 oy alıyorlar ve ben o %50'ye bi laf etsem demokrasi düşmanı oluyorum, milletin iradesine saygısızlık etmiş oluyorum.Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça :)
21 Ekim 2013 . 4 üye beğendi
bjk1903: Leyla ile Mecnun dizisi ilk sezonuna göre son dönemlerde belli oradan izleyici kaybı yaşadı, doğru. Fakat reytingi düşük olduğu gerekçesiyle yayından kaldırıldığına inanmak saflıktır. AKP, kendi televizyonunda kendisine muhalif insanların iş yapmasını istememiştir. İpi bu yüzden çekilmiştir. Oyuncu kadrosunu seviyorum, umarım kaliteli bir senaryo söz konusudur. İzleyemeye çalışacağım.
11 Ekim 2013
keremege: Sabırsızlıkla bekliyorum ki....Gün sayıyorum adeta. Özeldir onlar, çok özel... RTE'nin kanalında, RTE'ye yalakalık yapmayacak kadar da güzel insanlardır...
10 Ekim 2013
dpd06: İzleyeceğim tabii ki. Benim için o ekip ayrıdır, o ekip başkadır, ne iş yaparlarsa yapsınlar takipteyim. Reytingi azmış, reytingi az olan dizi ekibini star kapar mıydı hiç, yok olup gitmezler miydi başarısız olsalardı, medya sektörü acımasız değil mi, ah yandaşlık sen nelere kadirsin.
10 Ekim 2013
bahatekin: izlemeyi düşünmüyorum.
6 Ekim 2013
VİPER: Kendisini desteklemeyen her türlü oluşumu yok etmek üzerine programlanmış bir makina gibi akp.Daha sonra ileri demokrasiden bahsediyorlar
6 Ekim 2013
Cilveli: Elbette izleyeceğim.Onlara yapılanı unutmadık.
5 Ekim 2013
pırıl_pırıl: Benim çevremdeki Leyla ile Mecnun'cular genelde internetten izleyen kişilerdi. Belki birçok kişi böyle yapıyordu ve reytingler düşüyordu haliyle. Belki de gerçekten çok izlenmiyordu. Her ne kadar ben de beğensem de diziyi bir türlü izleyemeyenlerdendim. Yeni diziyi de izleyemem, biliyorum.
5 Ekim 2013 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 4 Ekim 2013