Anket Sitesi

Anket Sonuçları

UEFA Avrupa ligindeki temsilcilerimizden Trabzonspor, grubunu ikinci sırada bitirerek 2.Tur kuraları sonucunda İtalya'nın Napoli takımıyla eşleşti. Sizce Trabzonspor-Napoli eşleşmesinin sonucu ne olur?

%66,7Napoli eler
%23,8Trabzonspor eler
%9,5Kararsızım/Fikrim yok
Ankete Katılım: 21 üye
Anketi Paylaş:

Ankete Yazılan Yorumlar

ibrahimpekin: Futbolda imkansız diye birşey asla yoktur ama şimdi göz var nizam var şansımızı %15'lerde görebiliyorum ancak. Napoli de iyi bir durumda sayılmaz ama biz iyice bozduk gidişatı.
26 Aralık 2014
ayazcem: Trabzonspor şansız bir kura çekti.İtalyan klüpleri ile eleme usulü eşleşmek hiçbir zaman iyi değildir.Napoli'de şuan İtalyan'ın 3. en iyi kadrosu.Zor bir kura sevgili ibrahimpekin işiniz zor :)
20 Aralık 2014 . 1 üye beğendi
sherlock: Valla aga şu anki futbolu Napoli'nin kötü ama Trabzon'un çok daha kötü. 2 aya kim daha çok düzelirse şansını arttırır.
19 Aralık 2014
anafor: İnter'i yenmiştik, Lazio'ya karşı iyi bir oyun sergilemiştik ve Juventus'a da öyle ezile ezile yenilmemiştik. Dünyanın en büyük iki şehir takımı karşılaşacak da işi kadro gücüne döktüğümüzde, birinciyle ikinci arasında ezici bir fark var. Çok ümitsiz olmamalıyız ama şansımız en fazla yüzde 15, mevcut kadroyla.
19 Aralık 2014
Anketi oluşturan üye: ibrahimpekin . 18 Aralık 2014