Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Son günlerde gündemde olan bir konu: Bikini giyen mankenlerin, tesettür elbise üreten bir giyim markasının ürünlerini podyumda tanıtmaları sizce nasıl bir durum?

%76,4Son derece doğal, onlar profesyonel
%23,6Oldukça ters bir durum
Ankete Katılım: 216 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 83 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pırıl_pırıl: İsteyen istediğini giysin yahu... Neyse ki 10 yıl öncesinin anketi bu ve 10 yılda kafalar biraz gelişti de kıyafet takıntılarından kurtulduk!
13 Ocak, 19:43
WiNdFaLL: Yadırganacak bir durum söz konusu değil.Adı üzerinde manken,işi tanıtmak bu bikini de olabilir tesettür de...
22 Ocak 2010
pinokyo: Para,Para,Para bence daha başka bir açıklaması olamaz bazılarıda sofi oldum hacca gidecem gibi şeylerle gündeme geliyorlar bunlara reklam,reklam,reklam diyoruz vay be dini mankenler bile kullanıyor sonumuz hayır ola
6 Aralık 2008
quartz: onlar manken, işleri bu. tesettürlü olup da kotunun belinden gstringi gözükenleri edinin eğer gündem irdeleyecekseniz.
4 Kasım 2008
zerrin_367: tesettür zaten başta yanlış.bikini giyinmezler vücut hatları çıkar diye tesettür giyinince zaten ıslanır ve vücuda yapışır.ikisindede vücut hatları belli olur.tesettür ile kendilerini nasıl görüyorlar merak ediyorum.bence berbat bir görüntü.ben gece yatıp sabah kalktığımda tesettürlü gibi olurum.çünkü pikenin içinde döne döne mumyalanır sabah zor kurtulurum.tesettürün içinden çıkmak için ne kadar çaba sarfediyorlar acaba
2 Temmuz 2008
meşmet: karışık bir durum.ama istediklerini yaparlar.ama etik açıdanda iyi değil.
27 Mayıs 2008
esrar-ii: İşlerini yapıyolar,ne giydikleri önemli değil...
10 Mayıs 2008
yaprak3: profesyonel bir durum
29 Mart 2008
blackrace: Manken için sorun olmaz ama bu mankenlere iş veren firmanın ne kadar ticari düşündüğü ortada halbu ki dini sembol sayılıyorsa tesettür kesinlikle büyük bir hatadır bu durum.
20 Şubat 2008
siyahmasal: Meslekleri kıyafet tanıtmak bence sorun yok....
7 Şubat 2008
Anketi oluşturan üye: liberal . 5 Mayıs 2006