Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın; ''Derbilerde konuk takımların taraftarları da maça gelsin'' önerisi üzerine İstanbul Valiliği'nde toplanan İl güvenlik kurulu ve 4 büyük kulüple yapılan görüşmelerde Beşiktaş ve Trabzonspor takımları konuk takım taraftarına sıcak bakarken, Fenerbahçe ve Galatasaray takımları buna karşı çıktı. Peki sizce derbilerde konuk takım taraftarı da tribünde yerini almalı mı?

%53,7Evet, konuk takım taraftarı da girsin
%43,9Hayır, her horoz kendi çiftliğinde ötsün
%2,4Şöyle ki;
Ankete Katılım: 41 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Kesinlikle almalı...Böyle rekabet olmaz...
25 Mart 2015
anafor: İnsanlar kardeş olmak istiyor, birileri bölmek istiyor, olay budur.
16 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
bjk1903: Türk futbolu artık bu utançtan kurtulmalı. Deplasman yasağına gerekçe gösterilen olayların önemli bir aktörü de artık iyice şirâzeden çıkan AKP polisidir. Alışılmış kontrolsüz tavırları, sınırsız biber gazı ve cop kullanımı tribünlerdeki şiddetin sebeplerinden biridir. Olaylar, bazı kulüplerin de yaptığı gibi kışkırtarak, gaz ve cop kullanmakla, insanları tartaklamakla son bulmaz. Bir kültür yok olmak üzere. 30 yıl evvel yan yana maç seyrediliyordu. Şimdi neden olmasın?
14 Ağustos 2013
ayazcem: Bizlere de yasak var, sadece bu takımlara değil... Bu sene büyük ihtimal Mersin İ.Yurdu deplasmanına gidemeyeceğiz, onlarda gelemeyecek.Tabi ki kalkmalı bu yasak.
13 Ağustos 2013
umut.44: G.Saray ve Fener , amacınız ne? Kendi sahanızdaki tüm maçları alma kaygısı mı var? Tabiki deplasmana taraftar gidebilmeli.
13 Ağustos 2013
Cilveli: Yasaklar sorun çözmez, erteler.
12 Ağustos 2013
pırıl_pırıl: Kavga çıkar :D
10 Ağustos 2013
ibrahimpekin: Anketör: Ligin ilk haftasında Beşiktaş'la Trabzonspor karşı karşıya. İki kulüp anlaşmış ne güzel, 9 bin kişilik yer ayırmak istemiş Beşiktaş kulübü. E iki takımın geçmişine bakıldığında aralarındaki maçlarda pek fazla gerilim de yaşanmamış ki son yıllarda hiç yok. Ama neyin kafasıysa federasyondaki? Bana kalırsa F.Bahçe-G.Saray ve Beşiktaş-Bursa maçlarında yasaklansın konuk taraftar. Holiganizm bu 2 maçta var çünkü. Kısmen de Beşiktaş-Fenerbahçe maçları.
7 Ağustos 2013
Anketi oluşturan üye: ibrahimpekin . 7 Ağustos 2013