Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Bir süre önce biriyle tanıştım. Niyetinin ciddi olduğunu söylüyor. Bir kaç kez görüştük. Ancak işleri gerçekten çok yoğun bir insan. Benim işlerim de eklenince haftada bir kez görüşebiliyoruz. Bu aralar, o şansımız da onun ailesiyle ilgili nedenlerden dolayı yok oldu. Ailesindeki sıkıntıdan söz ederek sürekli özür diliyor. Bir kere çok uzun bir süre aramadı, özür dileyince anlayışla karşıladım. Sonra aynı şeyi yine yaptı. Sizce yine anlayışla karşılamalı mıyım? Yani ikinci bir şans vermeli miyim?

%56,4Hayır
%43,6Evet
Ankete Katılım: 211 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 71 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

kahramantürk: Vazgeç bu sevdadan.
5 Kasım 2010
sari_zeybek: Niye kendini yok yere zora sokasın ki? Olmuyorsa zorlamanın bir anlamı yok.
28 Ağustos 2010
ibrahimpekin: Oturup detaylarıyla konuşun bu konuyu. İkinci şansı verebilirsin ama emin olaraktan..
1 Temmuz 2009
durgun.deniz: son bi şans daha ver ama sürekli aynı şey olursa birbirinize karşı sevginiz yetmeyebilir birbirinizi bu nedenlerden dolayı sürekli suçlayıp kavga edebilirsiniz o yüzden olmayacak işe başlamayın derim herkes son bi şansı hak eder...
29 Ekim 2008
elif_nur: Arayamamasının evdeki işteki yoğunlukla alakası yok bence seven her durumda bi telefon görüşmesine bile zaman ayırmalı. Eşin olma potansiyeli yüksek insanın ince düşünceli olması gerekir özür dileyip aynı şeyi tekrarlamak olmaz.
28 Temmuz 2008
zerrin_367: hayır yeter artık de bence.ayrıl gitsin.sonrada üzülürsen salla bitsin =)
17 Temmuz 2008
betül_0794: aile her zaman çok büyük sorun kitaplardan okuduğum kadarıyla o yüzden bırak gitsin...
4 Temmuz 2008
oyuncakbulut: Vermen mantıklı olur...
24 Haziran 2008
quartz: niyetim ciddi diye lafa ilişkiye başlanmaz. yoğunsa yoğundur sen işine bak fırsat çıkarsa da değerlendir bekle bekle nereye kadar..
8 Mayıs 2008
pamukadam: Siz seviyorsanız ailesi ilede proplem varsa şansa,şanslara ihtiyacı var.eger proplem yoksa şans verilmez.verirseniz defalarca tekrarlanır.bir işi birkere yapan onu bindaha yapar unutmayın bunu.
4 Nisan 2008
Anketi oluşturan üye: yasemenli . 22 Ocak 2008