Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Bir sporcusunuz. Geçmişiniz başarılı ve kendinizi kanıtlamışsınız ama son kamp döneminde çok başarısız bir form sergilediniz. Takım antrenörü sizi takımdan gönderme kararı aldı. Siz ise geçmişteki başarılarınızı aklınıza getirip düzeleceğinizi düşünüyor ve takımda kalmak istediğinizi söylüyorsunuz? Bu durumda:

%67,8Sporcu haklıdır, antrenör kötü dönemi atlatmasında oyuncuya destek vermelidir
%23,5Antrenör haklıdır, sporcu her daim hazır olmalıdır
%8,7İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 345 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 140 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

ibrahimpekin: Gönderilmeye ne gerek var? Özel bir programla yeniden form tutabilir sporcu. Antrenör biraz isteksiz davranmış sanırım bu konuda...
2 Temmuz 2009
keremo: Sporcular kötü dönem geçirilebilir fakat bu normaldir yine de antrenör haklı çünkü oyuncunun yine eski formunu alması çok ama çok zor...
27 Nisan 2009
untrain3d: Türkiye'de antrenörler hazıra konmayı çok severler. Gençsen iyi oynuyorsan sorun yok, gençsen ve geleceği parlak bir oyuncuysan eğer şanslı olmalısın. Ben de zamanında amatörde top koşturdum ve o liglerde gördümki, şans en önemli etken. Ne futbolcular vardı, 1. ligde oynayanlardan daha kabiliyetli. Şansın bol olsun. Başarılar dilerim.
30 Ocak 2009
8urhan: Sporcu haklıdır. Her insanın bir geçiş dönemi vardır.
20 Ocak 2009
pinokyo: Takımdan ayrıl yeni takımında çok çalış eski hocan yanlışını anlasın kahrolsun.
20 Ocak 2009
zerrin_367: sporcu haklı sanırım.hastalığı vardır,halsizdir vs.tek şans verilmeli her zaman
31 Ekim 2008
camara: Evet antrenör haklıdır sporcu o dönem kötü bir performans gösteriyorsa kendini düzelttikten sonra takıma girsin şimdilik ondan daha iyisi varsa onun girmesin lazım.
30 Ağustos 2008
miki_5: Antrenörün başarısı işte buradan belli olur.Eğer süper bir oyuncu varsa takımda, takımı o kurtarıyorsa ama bir kereliğine bir hata yaptıysa hemen atılmamalıdır.Bu oyuncunun bir geçmişi var takımda mükemmelleri yaratmış bir sporcu.Bir hareketinde atılamaz.Antrenör iyi günde de kötü günde de sporcuya destek olmalıdır.Antrenörün en büyük görevidir bu!
3 Temmuz 2008
fidem: Bu tarz kararlar geçmiş üzerinden değil şimdiki zaman üzerinden alınır. Antrenör haklı bence. Fakat çalışıp eski formunuza girerek antrenörünüzü haksız çıkartmak da sizin elinizde sonuçta. Bu sene olmaz da, seneye olur.
27 Haziran 2008
quartz: değerlendirmeler bugün üzerinden yapılır.
10 Mayıs 2008
Anketi oluşturan üye: ayazcem . 1 Ağustos 2007