Anket Sitesi

Anket Sonuçları

14 Nisan 2007 Cumartesi günü saat 11'de Ankara Tandoğan Meydanı'nda, çok sayıda sivil toplum örgütünün katılımı ile düzenlenecek olan “Cumhuriyet Mitingi” ne katılımayı düşünüyor musunuz?

%43,6Hayır
%35,9O tarihte Ankara`da olmam söz konusu değil
%16,2Evet
%4,3Emin değilim
Ankete Katılım: 117 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 59 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

serkoy: Katılmayacağım diyenler umarım seyrettiklerinden ders almışlardır.Milyonlar Tandoğan'a aktı bugün...Her ne kadar bazı kanallarda haberi kısa tutulsada herkes o kalabalığı,o coşkuyu,ATATÜRK gençliğini gördü...Atılan sloganlarıda yazayım tam olsun:“ABD’nin imamı, kaça sattın vatanı, “ampul Tayyip','Çankaya mollalara verilemez', “Çankaya’da molla istemiyoruz', “Meclis Başkanı Cumhuriyet düşmanı', “Tayyip’i alana Unatıkan bedava',“Tayyip’i alana Aydın Doğan bedava', “İmam bayıldı Türkiye ayıldı'..
14 Nisan 2007
en.cadi: Kalbim orada, onlarlaydı. Az evvel haberlerde izledim.Muazzamdı.
14 Nisan 2007
pelinnnn: Ankara'da olsam katılırdım ama ne yazık ki değilim.
14 Nisan 2007
gilman: mitingi destekliyorum
12 Nisan 2007
Bağımsıztürk: Kıymetli arkadaşlar AB ve ABD nin güdümünde bir siyaseti şiar edinmiş bir kimsenin o makama yakışmadığını,hapse girmiş çıkmış birisinin o makamama yakışmadığını,vatanın 7/2 sinin yabancılara satılmasına,din diyanet deyip de sonra ülkede 38.000 kilise ev açılmasına müsade eden birisnin o makama yakışmadığını hepimiz biliyoruz.Ancak ne varki artık geri adım atmaz bu siyasetinde yok çünkü.Benim korkum altında CHP,MHP,DYP nin imzalarının olduğu Devlet Başkanlığı sistemine Tayyip ERDOĞAN ın geçmesi.
12 Nisan 2007
ukela: çok istiyorum ama istanbul dayım ve sınavlar falan mümkün değil. keşke gidebilsem...
12 Nisan 2007
BABAKURT: Başbuğ Atatürk'ün dediği gibi 'Geldikleri gibi giderler.' yani seçimle.Ülkücülerin yeri artık meydanlar değil, bilgi yuvalarıdır.Harekete geçmek lazım ama çalışarak.Meydanlarda bağırarak değil.
10 Nisan 2007
uslu yadigar: Mitingi desteklemiyorum
10 Nisan 2007
umay: Tabiiki de katılmayı düşünmüyorum.Şu bazı üniversitelerin siyasetlerine alet ettikleri miting mi?!Dinin üniversitede çağrıştırılmasına bile karşı olanlar nasıl utanmadan doğrudan siyaset yapıyorlar bu miting yoluyla...
9 Nisan 2007
manyetik: hayır türkiye yi dünyanın gözünde küçük düşüreceği böyle mitinglere ve her türlü toplantıyı kınıyorum katılanlarıda
9 Nisan 2007
Anketi oluşturan üye: serkoy . 5 Nisan 2007