Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Annemin ilk ölüm yıldönümünün yaklaşmasından olsa gerek, bu aralar okuluma gitmiyorum, arkadaşlarıma ters davranıyorum, ağabeyim ve babamla konuşmuyorum; hatta evden dışarı adım atmıyorum. Daha da önemlisi, beni hayata bağlayan tek şey olan kız arkadaşımı da sürekli aramasından dolayı çok tersledim ve kırdım. Şimdi çok üzgün ve pişmanım. Ama bir yandan da bana anlayış göstermesini bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım?

%64,2Kız arkadaşını ara ve özür dile
%59,7Her şeyden önce hemen okuluna gitmeye başla, kendini eve kapatma
%47,0Ağabeyin ve babanla konuşmaya başla
%12,7Evladım, bir de şunu yap:
%10,1Onun anlayışlı olması gerektiğini anlayarak seni aramasını bekle
%9,0İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 268 üye
Bu ankete oy verirken her üye en az 1, en çok 5 seçenek işaretledi
Anketi Paylaş:
Anketi 95 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

kahramantürk: Başın sağolsun ama hayat devam ediyor, unutma.
5 Kasım 2010
ışıl_ışıl: Sakinleşene kadar içinden nasıl geliyorsa öyle davran. Sakinleştikten sonra kırdığın kişilerle konuş. Bir de kendini o güne endeksleme, öncesinde iyi olup da o gün kötü olmanın da pek manası yok.
20 Aralık 2009
ibrahimpekin: Biraz yumuşa, anlayış görmen için anlayışlı davran!
1 Temmuz 2009
Bozkurt_fb: Böyle içe kapanarak, kimseyle konuşmayıp herkesi tersleyerek ve insanları kırmakla sadece kendine zarar verirsin.Ne olursa olsun hayat devam ediyoru, güçlü olmalısın, metin olmalısın.
14 Nisan 2009
oyuncakbulut: Kendini toplamalısın..
21 Temmuz 2008
zerrin_367: genç yaşta anneni kaybetmişsin ama unutma senden çok daha küçükken anneleri ölenler var.bu yüzden normale dön artık.unutma anelerini hiç görmeyenler bile var
1 Temmuz 2008
gödaz: her kötü olaya göğüs ger.yani asla ezilme.
8 Mayıs 2008
fidem: Konuş...Ailenle, kız arkadaşınla, kendine yaın hissettiğin ama istemeden kalbini kırdığını düşündüğün diğerleriyle. Konuşmak hem seni rahatlatır, hem de ilişkilerini düzeltir.
7 Nisan 2008
eoktay75: Hayat devam ediyor belki bunu söylemek kolay diyeceksin ama, bir şekilde hayata tutunmalısın ayrıca ailenin diğer fertlerine daha fazla sarılarak acılarını hafifletebilirsin ,özellikle okulunu hiç ihmal etmemelisin kız arkadaşına gelince bu durumu eminim anlayışla karşılayacaktır böyle bir mazerete rağmen anlayışla karşılamıyorsa sana tvsiyem unut gitsin. Şunuda unutma ölüm hepimiz için bence bir anne nin isteyeceği en büyük şey evladının okuyup iyi bir yere gelmesidir.
1 Nisan 2008
diloş: KIzı niye kırıyosun anlamadım ki...
26 Mart 2008
Anketi oluşturan üye: no_doubt . 30 Eylül 2007