Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Almanya-Recklinghausen ADD eski Başkanı Dr. Yüksel Cavlak'ın 'Açık konuşmak gerekirse, Atatürk'e ve ilkelerine ihanet edildi. Ortada sadece çıplak bir Atatürk tümcesi kaldı' şeklinde yaptığı açıklamalarına katılıyor musunuz?

%57,9Evet
%26,4İlgilenmiyorum / Fikrim yok
%15,7Hayır
Ankete Katılım: 121 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 43 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

partocar: Atatürk'ün itibarını soyup çırılçıplak hale getirenler bizzat kendileridir. 'Biz Atatürk'ün koruyucusuyuz, bilmem neyiyiz' diye diye kandırdılar, kandırmaktalar. Atatürk'ü korunmaya muhtaç bir çocuk gibi gösteriyorlar, Atatürk'ün önünde kalkan görevi yaptıklarını söyleyip arkasına sığınıyorlar.
30 Mart 2013
bjk1903: Türk milletinin son dâhisi ve Başbuğ'u olan M. Kemâl'i herkes istediği gibi istismar etti. İnönü zihniyetinin etkisi ve din bezirgânlarının da kışkırtmasıyla millet Atatürk'e yabancılaştı. Kemalizm adı altında siyâsî çıkar elde edenler, Başbuğ'un en önemli özellikleri olan bağımsızlık aşkını, Türklük, vatan ve millet sevgisini görmez geldiler. Kendisi 'Türk milliyetçisiyim' demesine rağmen memlekette Atatürk milliyetçiliği gibi bir garabet türetildi, devlet Türk milliyetçiliğini düşman belledi.
9 Mart 2013 . 1 üye beğendi
dpd06: Sebebi kendini Atatürkçü zannedenler,ki bu salt Atatürkle ilgili değil,günümüzde her şeyin içi boşaltıldı,Che rozetleri takıp gezen ama o kim desen adını telaffuz edemeyen emocu gençler,Atatürkçüyüm diye gezip AKP savunanlar...neler neler,her şeyin içi boşaltıldı,amaç buydu,ulaşıldı.
20 Mayıs 2009
Held: Aci bir itiraf...
20 Mayıs 2009
62yurtsever: Atatürk'e yobazlar ve cahillerce ayrıca vatanhainlerince yapılmayan iftira ve hakaret kalmadı."85 yıllık karanlığa son" diye seçim afişiyle güya seçim propagandası yapanlar AKP'lilerdi unutmadık o günleri mesela.
14 Şubat 2009
Tun-cem: Anayasadan adını kaldırmak isteyenler, kaçak kuran kurslarına ceza verilmesini iptal edenler,ülkeyi yakasına Atatürk rozeti takmaktan korkar hale getirenler,ümmetçi bir toplum yaratmak için bir taraflarını yırtanlar da Atatürk ' çüyüm diyor.Hatta 12 eylülcüler bile Atatürk ' ü ağızlarından düşürmediler.
16 Aralık 2008
mihver54: evet özellikle Atatürkçüyüm diye bağıranların ihaneti büyük oldu
8 Ekim 2008
siyahmasal: Çok doğru bir tespit yapılmış katılıyorum utanarak,herkes Atatürk'çüyüm diye geziyor ortada ama ilkelere uygun davranan yok,bugün doğru düzgün oy kullanmamak,tarihini okuyup öğrenmemek ve hala vatan hainlerine prim vermekte ihanettir,bunları yapanlar ben Atatürk'çüyüm demesin boş yere...
29 Eylül 2008
fidem: Bireysel olarak katılmıyorum çünü Atatürk'ü anladığıma inanıyorum. Toplumsal olarak ise doğru geliyor... Solcusu, sağcıı, dincisi, dinsizi... Hepsinin ağzında sakız oldu Ata'm. İşine gelen adını kullanarak bir cümle kuruyor, anlamlı veya anlamsız, dğru veya değil... Bunların önemi olmuyor. Adının geçmesi yeterli oluyor onlar için. Anat desen iki cümle dahi kuramayacak cahilleri adını pisletiyor Ata'mın...
22 Eylül 2008
perfectidea: tabiki katılıyorum ama gün gelecek devran dönecek hainler halka hesap verecek hemde istiklal mahkemelerinde bunu kimse unutmasın !
14 Eylül 2008
Anketi oluşturan üye: the_punisher . 7 Eylül 2008