Anket Sitesi

Anket Sonuçları

AKP Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli hakkında çıkan 1 milyon dolarlık rüşvet olayı sizce neden gereken tepkiyi göremiyor?

%33,3Özellkle bazı medya organları tarafından haber yapılmıyor
%17,3Halkımız çok duyarsız
%16,0O kadar çok ki, hangi birine tepki gösterelim
%12,2İlgilenmiyorum / Fikrim yok
%10,9Münferit bir olay . Partiyi bağlamaz
%6,4Önemli bir olay değil
%3,8Çünkü:
Ankete Katılım: 156 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 60 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

dpd06: Dikkat ederseniz Dengir Mir de eskisi kadar çıkmaz oldu ortaya,eskiden AKP'nin heryerde savunuculuğunu yapardı,artık yok öyle ortalıkta.Neden?Zamanında birileri üstüne gitmişti hani 'belgelerle' hem de en sağlamlarıyla.O belgelerin hiçbirinden söz edilmiyor,Dengir de unutuldu,tıpkı Dişli gibi.Devir yeşil semaye devri,biri gider biri gelir...
20 Ekim 2010
as1908: Sanırım bundan dolayı Davut Dişli partiden uzaklaştı yada uzaklaştırıldı. Sonuçta münferit bir olay ama bu durumlarda eğer suçu sabitse parti ile ilişkisi kesilmeli. Eğer kesilmez ise bu durum partiyi de bağlar.
20 Ekim 2010
padişah: Hırsız hangi partiden olursa olsun mutlaka ve mutlaka cezasını çekmeli.Hem de derhal...
9 Ocak 2010
Held: Bizim hirsizimiz iyidir mantigindan dolayi.Körü körüne partizanlik, körü körüne saksakcilik ne asagilik bir durumdur.
8 Ağustos 2009
Ugugug: Görmedi mi, adam görevinin büyük bölümünden oldu ya, daha ne olsun?
31 Temmuz 2009
keremege: Yurdum insanı öyle alıştı ki bu tip rezilliklere, zaten kısa bir sürede unutturuluyor kişisine bağlı olarak bu olaylar.
27 Nisan 2009
Arslanbey: Al birini vur ötekisine akp de a dan z sine hepsi kırtlagına kadar yolsuzlugun içinde.Göreceksiniz akp yi yolsuzluk,yalan .dolan ve kriz silip süpürecek
2 Mart 2009
62yurtsever: Halkın geneli (burada Aziz Nesin'in bir sözü geldi aklıma nedense?) duyarsızda ondan.İlkel topluluklar çoğunlukta malesef.Donlarını alsada bu adamlar ses etmeyecek hale gelmişler, getirilmişler.Ben sadece yazıklar olsun diyorum.
15 Şubat 2009
meşmet: medyaya pek yansımıyor,sağolsun akp'li seçmenler de oturup kanal 7 izliyor veya hiç haber izlemiyor,bu tür şeylerden haberi olmayınca akp iyi,türkiye güllük gülistanlık sanıyor...
28 Kasım 2008 . Polemikleri Oku
tilbülows: Medya, iktidar kimse onun yanında olduğundan olay kapatılıyor.Zaten halkta sağcıların yolsuzluklarını kanıksadı artık.Hem de o kadar ki soygun yapmayana oy bile vermiyorlar.
28 Kasım 2008
Anketi oluşturan üye: av.tekinhuku . 16 Ağustos 2008