Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Sevgilim bana ilk benim elimi tutuğunu söylemişti. Bir süre sonra cinsel açıdan yakınlaşmalarımız olduğunda içimde şüpheler oluşmaya başladı. Daha önce bir şeyler yaşamış olduğunu düşünmeye başladım. Şüphelerimin üstüne gittiğimde onun daha önce bir kaç kez cinsel ilişkisi olduğunu öğrendim. Benden önce bunu yaşamış olması o kadar önemli değil fakat kimsenin elini dahi tutmadım demesi beni korkuttu açıkçası. Ben böyle yapmasının sebebini sadece kandırmak amaçlı olduğunu düşünüyorum. Fakat o bunu kabul etmiyor. Sadece beni kaybetmemek adına yaptığını söylüyor. Sence Pollin Abla?

%60,0Seni kandırmış ,güvenmemen lazım
%25,0Seni çok sevdiğinden ve kaybetmek istemediğinden yalan söylemiştir
%8,9Fikrim yok / Ben bilmem
%6,1Bence;
Ankete Katılım: 180 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 43 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

suhiss: bunu böyle sorularla anlayamazsın ki kızın tavırlarına bak samimimi mesela bugün ayrılsanız başka birilerini bulurmu kolayca ? ama sadece seni kaybetmemek için yapmıştır bence..
29 Mart 2013
anafor: Bugün elini veren ohooo :D Anket de eskimiş zaten ama neyse, kadınlarda böyle bir yamama hissi vardır, doğal olarak, Türkiye'de yaşıyoruz, ama bence senin için önemli olmadığını bilseydi, söylerdi gibime geliyor.
14 Kasım 2012
mahinur: Alışırsın kardeşim alışırsın:)
10 Eylül 2012
jilyat: Bu toplumda kadına karşı fazla ön yargı var. 'Kimsenin elini bile tutmadım' demesi çok abartılı olmuş. Ama aynı zamanda yalan söylemek konusundaki acemiliğini de ortaya koyuyuor. Hem başta cinsel ilişkiye açık biri olduğunu ya da daha önce cinsel ilişki yaşadığını söylese ya da ima etseydi belki de onu ciddiye almazdınız. Eğlenilecek bir kız gözüyle bakardınız. Bu tamamen toplumun önyargıs nedeniyle üretilmiş başarısız o oranda da masum bir yalan.
20 Temmuz 2012
coniss: Belki de gerçekten elini tutmamıştır.:)Kız sana cinsel ilişkiye girmedim dememiş ki:)
7 Mart 2012 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Kaybetmemek için mi yoksa kandırmak amaçlı mı öyle söylediğini diğer hal ve hareketlerinden anlayabilirsin diye düşünüyorum aslında.
16 Temmuz 2011
sevgiozlemi: Bütün kızlar yapıyor bunu dostum. Boşver
25 Haziran 2011
Evrem.: Seni elinde tutabilmek için yalan söylemiş, bunu gerçekten seven biri yapmaz.
27 Mart 2011
kahramantürk: Hemen bırakmalısın yoksa daha çok aldatılrsın.Hayatta romantizm gerçeklerin önüne geçmemeli.
1 Kasım 2010
uslu yadigar: Bence iki ihtimal var. Birincisi beyaz yalanlar kısmı. Söyleyeyim birşey olmaz diye düşündü. Yani seninle ciddi düşünmüyordu. İkincisi seni seviyordu ve kaybetmekten korktuğu için yalan söyledi. Ha, her halükarde kötü bir şey tabikide. Fakat sevdiğine inanıyorsan ve güveniyorsan affet onu, inanmıyorsan sal gitsin.
12 Eylül 2010
Anketi oluşturan üye: sevgilifatih . 15 Haziran 2010