Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Ben 2005 yılında profesyonel yazarlığa adım atmış bir tarih romancısıyım. Sözleşme imzaladığım yayınevi, ilk romanımın ardından kendilerine verdiğim ikinci romanımı programa aldıklarını söylemelerine rağmen iki yıldır yayımlamadı. Ancak, benim de profesyonel sahaya adım atmamı şu an çalıştığım yayınevi sağladı. Üçüncü tarihi romanım, diğeri yayımlanmadığı için bir yıldır elimde bekliyor. Bu yayınevinden ayrılan genel yayın yönetmeni arkadaş bana kendi kurduğu yayınevi ile çalışmam için teklifte bulundu. Ben, elimden tutup eserimi yayımlayan, ama ondan sonra iki yıldır beni bekleten yayınevimle çalışmaya devam mı etmeliyim, yoksa yeni teklifi mi kabul etmeliyim?

%70,9Yeni teklifi kabul et
%20,3Fikrim yok
%8,9Eski yayınevinle devam et
Ankete Katılım: 79 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 33 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

computer85: gidip bir konuşmalısın, senin elinden tutmuş olabilir fakat seni bekletmesi çok doğru değil. elinde böyle bir teklif olduğunu da söyle. ona göre kararını ver..
29 Aralık 2007
lawyerdz: Ticarette duyguya yer yok kardeş.Akıllıca davran ve hangisi senin için daha iyiyse o yolu seç.
28 Aralık 2007
cihanbaba: yeniliklere açık ol sonuçta o yayınevi senle para kazanıyor.ve senin romanını da yayınlamıyor.o yüzden yeni teklifi kabul et.
27 Aralık 2007
servetcembar: İçinden hangisi geliyorsa yani gönlünden hangisi geçiyorsa onu yap..O seni doğruya götürecektir...
25 Aralık 2007
fisun: Çıkarlarını korumak zorundasın, bence yeni teklifi kabul etmelisin.
24 Aralık 2007
bugsi25: sadakat bazen insanı mahvediyor.. bence para nerdeyse kim sözünü tutuyorsa onu seç
12 Aralık 2007
durgul: Hiç bir teklifi kabul etmeyin. Müslüman kadının başörtüsü takmasını hak ve vazife olarak gören bir yazarsınız yani, kitap çıkarmayın ben ve benim gibiler de sizin yazarlığınızdan rahatsız olmasın.
11 Aralık 2007
sevgiozlemi: Eski yayınevinle tekrar konuş.Sonuçta seni bir yerlere getirmişler. Ne demişler, bildiğin yol en kısa yoldur ;)
9 Aralık 2007
dayi34: Sen iki sene bekleyerek vefanı göstermişsin, artık yeni teklifi değerlendirmene söz hakları olamaz. Fırsatlar kapıyı her zaman çalmaz. Allah yolunu açık etsin, yazdıklarını bir gün okumak isterim...
6 Aralık 2007
akifeser: fırsatları tepmemek lazım
5 Aralık 2007
Anketi oluşturan üye: karged . 22 Kasım 2007