Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KİM HAKLI? Ben biriyle çıkıyordum. Sevgilim benden 5 yaş büyüktü. Bir aylık bir ilişki süreci geçirdikten sonra ikimiz de bilerek ve isteyerek cinsel birliktelik yaşadık. Bu ilişki onun ilk cinsel deneyimiydi. Daha sonra bana evlenmemiz gerektiğini söylemeye başladı. Ben de şu an için böyle bir durumun söz konusu olamayacağını söyledim, çünkü evlilik için çok genç olduğumu ve hayat şartlarımın uygun olmadığını düşünüyorum. Şimdi bu konuda bana baskı yapıyor. Ben de bunun sağlıklı bir ilişki türü olmadığını söyleyerek ondan ayrıldım. Sizce bu durumda kim haklı?

%47,0Eski sevgilin
%37,8Sen
%15,2İlgilenmiyorum/ Fikrim yok
Ankete Katılım: 460 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 97 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

berxay: Belki arkadaşın sadece cinsel ilişkinizden dolayı evlilik istememiştir, gerçekten evlenmek istiyor da olabilir. Ama bu durumdan anlaşılacağı gibi, bir eylemde bulunurken sonucu düşünmek gerekiyor. Herkes kendince haklı.
23 Şubat 2013
partocar: Hayatı evcilik oyunu sananları mızıkçılık yapmak bile kurtaramaz.
23 Şubat 2013
feeling19: Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık durumu bu.
15 Eylül 2012
silverstein: Evlilik konusunda hazır olmayan insan cinsellik oldumu kaçırmıyor , havada kapıyor maşallah. Kimin haklı olduğu belli saçma bir anket yapmışsın arkadaşım !
11 Ekim 2010 . 1 üye beğendi
Hilar: İnsan, hayvandan farklı. O yüzden kararsızım.
25 Mart 2010
mikakimi: kesinlikle haklısın.cinsel ilişki yaşamak evlenmeyi gerektirmez,gerektirmemeli..
24 Mart 2010
ışıl_ışıl: Kızlar kendilerini koruyamıyor artık, siz kızları koruyun erkekler...
20 Ocak 2010
ny12da: E hem kızla birlikte oluyorsun hem de evlenmeyelim diyorsun. Sevmiyorsan neden birlikte olup böyle bi sorumluluun altına giriyorsun? Çelişiyorsun, bundan sonraki lişkilerinde dikkatli ol. Eski sevgilin ne kadar temiz bir kızmış ki evlenelim demiş sana. Sen onu kaybetmişsin. O şimdi ne halde kim bilir?!
19 Ocak 2010
WiNdFaLL: Zorla ilişkiye girmediğine göre senin haklı olduğunu söyleyebilirim,kendisine de sormak lazım madem bu kadar hassassın bu konuda neden 1 aylık bir ilişki sonrası yatarsın...
17 Ocak 2010
Arkantos: Bunu göze almalıydı. Haklısın!
3 Eylül 2009
Anketi oluşturan üye: neandarthel . 12 Eylül 2008