Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav bazı maçlarda İstiklal Marşı'nın protesto edildiğini hatırlatarak; ''İstiklal Marşımız milli maçlar dışında okunmasın'' dedi. Geçtiğimiz günlerde bir seminerde Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk'a yeni yabancı sınırlamasıyla ilgili sorulan; ''11 yabancı futbolcunun aynı anda sahada olması sıkıntı yaratır mı?'' sorusuna ise Okan Buruk: ''İstiklal Marşı açısından sıkıntı olur'' şeklinde bir cevap verdi. Buna göre sizce İstiklal Marşımız yalnızca milli maçlarda mı okunmalı yoksa süper lig maçlarında da okunmaya devam edilmeli mi?

%47,8Yalnızca milli maçlarda okunmalı
%34,8Tüm maçlarda okunmalı
%17,4Fikrim yok
Ankete Katılım: 23 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Ah ahh.. Neleri tartışıyoruz.. Ula gardaşım olimpiyatlarda okutalım hadi marşı.. Ama önce sportif başarı lazım.. Devşirme değil çocukluktan emekle yetiştirdiğimiz sporcular altınlar almalı var mısınız ? Yoksa Türkçe bilmeyen dağıstanlı adama altın aldığında yanında tercümanla.. neyse ya kızdım. Su yok mu yav..
18 Temmuz 2015
servetcembar: 1980 alışkanlıklarından biri...Her ev sahibi takımın bir marşı olsa ve dinletilse daha iyi...
24 Mart 2015
Ali93: Bence her maç öncesi İstiklal Marşı okunması gerekli değil.Milli değerlerimiz açısından bir kayıp yaşanmaz aksi durumda.Aksine bir şeyin sürekli göz önünde ve gündemde olması o şeyi sıradanlaştırır.Bu bağlamda az olsun ama öz olsun diyorum
27 Şubat 2015
Jgr: Milli marşı ıslıklamak mı! Herhalde bunu yapanlar Türk topraklarında yaşamıyor ve yanlış takımı destekliyor olsa gerek. Bir insan aynı anda iki salaklık yapamaz. Ardarda yapabilir ama aynı anda asla.
1 Şubat 2015 . Polemikleri Oku
pırıl_pırıl: Milli maçlarda okunması daha anlamlı...
27 Ocak 2015 . 1 üye beğendi
baltam: Evet bence de sadece milli maçlarda okunmalı. En başta neden süper lig maçlarına koyuldu anlayabilmiş değilim.
10 Ocak 2015 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: ibrahimpekin . 9 Ocak 2015