Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Partiler 1 Kasım seçimleri için vaatlerini açıkladı. AKP, emekliye yılda 1200 TL ek zam yapacaklarını ve asgari ücretin 1300 TL olacağını vaat etti. 7 Haziran öncesi muhalefet partilerinin emekli maaşına dair vaatlerine kaynak bulunamayacağını söyleyen ve asgari ücretin artırılmasına dair vaatleri iş adamlarına şikayet eden AKP'nin bu vaatlerini samimi buluyor musunuz?

%58,3Hayır
%41,7Evet
%0,0İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 24 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Böyle icraatlar bekliyoruz. ama zamlar olmadan enflasyon yükselmeden maaşlar artacak. yoksa bir şeye yaramaz.
Cuma, 21:44
Jgr: Biraz mantık sahibi olan bir insan, bu vaatlerin faturasının yine halktan çıkacağını bilir. Asgari ücreti bol keseden arttıran, ey siyasi partiler, bu vaatlerle oy verecek, ey vatandaş; Asgari ücreti siyasi partiler vermiyor, bizler veriyoruz, işverenler veriyor.Yıllardır devlete yalvara yalvara bir türlü düşüremediğimiz sigorta prim tutarlarını bizler veriyoruz.Kimin parasıyla kime ne vaat ediyorsunuz siz!! Ne verdiniz de ne istiyorsunuz!!
12 Ekim 2015
sol: Emeklilerle ilgili tek seçim vaadi muhalefet cephesinden gelmiyor ki sonuçta kendileri de yılda 1200 lira fazladan vermeyi vaat ediyor kendileri nasıl bulacak bu kaynağı gerçi doğru kutulardan çıkaracaklardır
8 Ekim 2015
Anketi oluşturan üye: toynaklar . 5 Ekim 2015