Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Eşcinsellik genetik mi, yoksa bir tercih mi?

%66,5Tercih
%33,5Genetik
Ankete Katılım: 251 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 83 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pırıl_pırıl: Belki hormonlarla alakalıdır. O zaman genetik mi oluyor?
19 Mart 2018
baltam: Hormonlarla alakalı. Genetik denebilir mi bilmiyorum ama pek de tercih değil.
8 Ekim 2015
ozer: Siz bir insanın bedeniyle ruhunun arasında çelişmesini tercih olarakmı değerlendiriyosunuz? Bu kadar basitmi? Heleki böyle bir toplumda, eşcinselliğe sapıklık yada sapkınlık olarak bakan bu toplumda insanların bu kadar zor ve yıpratıcı biş şeyi tercih edebileceğine nasıl inanırsınız? Sonunun %100 yalnızlık olduğunu bile bile bir insan bunu nasıl tercih eder? Siz hiç sokakta çiçek satan pasaklı kızı sırf kendi gibi hissettiği için kıskandınız mı? Çok acımasızsınız.
13 Ağustos 2012 . 1 üye beğendi
bjk1903: Genetik olduğunu sanmıyorum. Kendi tercihleriyle ortaya çıkan Türk ahlâkına aykırı, cinsel bir sapkınlıktır.
12 Temmuz 2012
berxay: İkisi de olabilir tabi ki, ama ben hiçbir insanın toplumdan dışlanıp hor görülmeyi istediğini düşünmüyorum (Bence dışlanılmak çok yanlış ama ne yazık ki böyle). Bu durumda da genetik şıkkına daha sıcak bakıyorum.
10 Mayıs 2012
agean: Eşcinsellik ile yapılan çeşitli araştırmalar kalıtsal olabildiğini gösteriyor, ancak çevrenin de çok önemli etkileri var. Ancak kalıtsal alt yapı yoksa sadece çevrenin etkisiyle çok olası değil.
8 Mayıs 2012 . Polemikleri Oku
dpd06: Bilim adamlarına göre iki türü var, hormonal olanı ve de daha sonra yaşanmışlıkla ortaya çıkanı, benim bilgim bu yönde, çok derin değil ama onların yargılanmaması gerektiğini bilecek kadar bilgiliyim.
24 Nisan 2012 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
kahramantürk: Bir tercihtir ama sapık bir tercihtir.
11 Nisan 2012
ny12da: Genetiğimizin istediği şeyi tercih etmez miyiz zaten?
5 Mart 2012
By_brad: Tercih tabi Allah (c.c.) insanoğlunu erkek ve kadın olarak ikiye ayirdi öyle olsa idi üçüncü bir cinsiyette olurdu. Tamamen tercih meselesi yani durum toplumun buna yönelme durumu bakışı ve bunların doğal karşılanışı ki durum bundan çıkıyor bunları sürekli tetiklemektedir.
5 Şubat 2011
Anketi oluşturan üye: ediza . 16 Ocak 2006