Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir televizyon haberine göre Mersin'de evini basan kenelerle ilgili narenciye üreticisi bir çiftçi 'Çok şaşırdık. Bir anlam veremiyorum, hepsi de aynı boyda. Keneler ortaya çıkmadan önce, bu bölgeden bir helikopter geçti. Çok geçmeden her tarafta binlerce kene olduğunu fark ettik. Sanki özel serpmişler gibi' açıklamasını yaparak yetkililerden yardım istedi. Bu habere göre sizce bu olay Türkiye üzerinde oynanan kötü oyunlardan biri olabilir mi?

%52,8Evet, korkutucu ama gerçeğe çok yakın. Zamanında deli dana, kuş gribi vs. de bu tarz oyunlardan biriydi bence
%26,0Olabilir ama biraz da komplo teorisi gibi kokuyor
%11,8İlgilenmiyorum / Fikrim yok
%9,4Hayır, alakası yok, bu tamamen bir rastlantıdır
Ankete Katılım: 127 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 65 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: Ciddi ciddi bunu haber yapmışlar ya. Doğadaki küçük bir değişim büyük etkiler yaratabilir, komplo teorilerine inanıp kolaya kaçmak istiyor insanlar.
23 Aralık 2014
as1908: Zaman zaman ben de inanıyorum. Ama her şeyin altında komplo aramaktan da sıkıldım doğrusu.
28 Mayıs 2011
affan: Bi dedikodu da ben aktarıyım: Bi aile tatile çıkmış sonra geri döndüklerinde bahçelerinde bir küp bulmuşlar, küpü kırıp bi bakmışlar içi kene dolu... Söyleyenin yalancısıyım ama komplo teorisi gibi kokuyor. :)
10 Temmuz 2009
Travian: Çok saçma yaa...:) Kenelerin ortaya çıkma sebebi belli kuş gribi diye öldürdükleri hayvanlar kene vb. yiyerek besleniyordu..Onlar imha edilinice böyle olur tabii..Doğanın dengesini bozmamak lazım..;)
5 Şubat 2009
ekinox: ilginç bir durum olmasının yanında bana pek mantıklı gelmedi. kene görmedim hiç , irili ufaklı mı oluyorlar acaba normalde? adam çiftçiymiş gerçi , o daha iyi bilir...bilemedim bak gene...
22 Eylül 2008
akkor34: bencede bazı kötü niyetlilerin provakasyonudur bu olay
11 Ağustos 2008
fdl: israil'li ajanların işiymiş.duyduğuma göre.
6 Ağustos 2008
ayazcem: Bu olay bence savaş çıkaracak kadar büyük bir olay...Ama nedense ben bu anket dışında hiç gündemde görmedim bu haberi...Ne yazık..!
1 Ağustos 2008
mcalex: Ya böyle bir hastalık taşıyıcı virüsün, birdenbire ortaya çıkması sizce de garip değil mi? Hani eskiden yok muydu bu kenelerden, o zaman zararlı değillerdi de nerden çıktı bu taşıdıkları virüs falan? :((
30 Temmuz 2008
mervve: Şüphe edilmeyecek gibi değil.. Araştırılmamış mı peki uçak nedir necidir diye?
24 Temmuz 2008
Anketi oluşturan üye: nil_t . 19 Temmuz 2008