Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Siyasi düşüncenize uymayan, taban tabana zıt gördüğünüz bir partiden yerel seçimde aday gösterilen ve memleketi için elçi olarak görülen, sevilen, başarılı, donanımlı ve üstün hizmetleri olan bir kişiye oy verir misiniz?

%45,8Evet kesinlikle, yerel seçimlerde seçeceğim kişinin özellikleri benim için çok önemlidir
%41,7Hayır, yerel seçimlerde kesinlikle kişiye oy vermem. Benim için siyasi düşüncem her şeyden öndedir
%12,5İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 240 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 123 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: Şıklardaki kesinlikle bölümleri beni 'ilgilenmiyorum'u işaretlemek zorunda bırkatı.
10 Kasım 2015 . Polemikleri Oku
bjk1903: Hiç düşünmeden oy veririm. Ben eskiden beri siyâsî partilerin tamamından nefret ederim. Yerel belediyecilik kişisel bir liyâkat ve nitelik meselesidir. Yaşadığım bölgede düşüncelerini ve siyâsî partisini beğenmediğim fakat çok başarılı olan belediye başkanları var. Yerel yönetimden habersiz, bu konuda hiçbir referansı olmayan sadece genel başkanın kapısında yattığı için belediye başkanı seçilenlerin kentleri ne hâle getirdiğini görüyoruz.
22 Haziran 2012
as1908: Niteliklerinin başkanlık için yeterli olduğunu düşünürsem veririm. Ancak aday olduğu siyasi parti yada hareket gerçekten tehlike olarak gördüğüm bir yapılanma ise vermem.
20 Şubat 2012
piraye-68-: Hmm..Çok zor bir soru bu gerçekten.Ama vermem,sonuçta oylar açıklandığında hangi partiden çıktığı sayılıyor ve partiler sonuçlarıyla böbürleniyorlar.Belki yanlış ama benim için siyasi düşüncem herşeyden önemlidir..
2 Temmuz 2009
berkant21121: henüz oy veremiyorum ama yaşım geldiğinde kişisel özelliklere dikkat edeceğim
22 Ocak 2009
Lilimarlen: Veremem ben ya, kim olursa olsun yine de veremem.
26 Temmuz 2008
kafkas62: onurlu insanlar zaten düzgün hiç birşeyi alet etmeden siyaset yapan partiden aday olurlar!
3 Temmuz 2008
seym@: Evet, yerel seçimde kişiye göre hareket etmek daha uygundur.
25 Nisan 2008
Mertcancan: Benim öyle kalıplaşmış illa da her ne olursa olsun şu partiye oy veririm diyeceğim bir durumum yok.Ben kim başarılıysa kim işini gerçekten hakkıyla aypıyorsa ona oy veriririm.
21 Nisan 2008
fidem: Sevdiğim, başarılı ve donanımlı bulduğum biri zaten siyasi düşünceme taban tabana zıt bir partiden aday olmaz. Olursa da artık kendisini sevmem için neden kalmaz. İradeli ve karakterli insanları desteklerim yalnızca. Ertuğrul Günay'ı da severdim, gördük neyin ne olduğunu...
9 Nisan 2008
Anketi oluşturan üye: durgul . 22 Mart 2007