Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Sizce, ekonomik durumu kötü olan herhangi bir ülke Başbakan'ının aylık kirası 3000 ABD dolarından başlayan bir evinin olması normal karşılanabilir mi?

%67,4Hayır, aşırı lüks olan normal karşılanmaması gereken bir durum
%25,3Evet, neticede ülkesinin itibarını temsil ediyor
%4,2Kararsız kaldım/Ne desem bilemedim
%3,2İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 95 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 28 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

sol: Bence bisiklete bile binbilmeli :)
13 Ekim 2012
mahinur: Bir başbakanın cumhurbaşkanının veya bakanların, valilerin, kaymakamların kira, elektrik, su vb. masrafları düşünmesi ve bunları karşılamak için zorlanması o ülkenin ayıbıdır bence. Bu tür insanların hiçbir maddi sıkıntıyı düşünmemeleri gerekir.
8 Eylül 2012
bjk1903: Bunun değerlendirmesini AKP'liler yapsın. İzzet-i ikbâl içinde yaşaması kendisine oy verenleri rahatsız etmiyorsa, istediği gibi yaşamak da hakkıdır.
25 Haziran 2012
as1908: Bir Başbakan işi gereği belli niteliklere sahip bir yerde oturabilir. Mesela ulaşımının kolay olması, güvenliğin kolay sağlanabileceği bir yer olması ve tabi ağırlayacağı kişiler düşünüldüğünde temiz ve güzel bir yer olması önemlidir. Ama lükse kaçılması da doğru değil.
8 Şubat 2012
orhan413: Devletin malı deniz, ........
30 Ocak 2012
pinokyo: Ama bu hep böyledir ki.. Ülke istediği kadar kötü olsun krallar hep en lüks şekilde yaşar. Bu yüzden normaldir ;)
29 Aralık 2011
servetcembar: Bir saray inşa etmesini bekliyorum ben...
14 Kasım 2011
pırıl_pırıl: Karşılanamaz. Hadi anormal kaşılayalım!
10 Kasım 2011
umutcul: Eğer evin fizyolojik yapısında var olan (özel korumalar, bekçi vs değil)güvenlik önlemleri nedeniyle bu kadar kira ödüyorsa bence normaldir. Ama öyle değil de sırf lüks yaşama hakkı görüyorsa kendisinde bence bu bizim Tayyip Erdoğan değildir. Durum öyle olmasa dahi yine de Kemal K. nun sırf gösteriş olsun diye kendini halktan biri gibi gösterme çabasından (aldatmacalarından)daha yeğdir. Çok saçma bir insan.
9 Kasım 2011
Red-kit: Sen nasıl konuşuyorsun hem Arap baharı, hem israil baharı ,hem amerika baharı yaşatan Başbakan hakkında.Başbakan isterse ülkeyi satar kimi ilgilendirir.Bizim ne haddimizedir onun saatiyle ilgili konuşmak.Gelir isterse kolumuzdaki saati alır, bu saat benim ver der.Der yani, der birgün :))
7 Kasım 2011
Anketi oluşturan üye: ferment . 1 Kasım 2011